Kerimin Annesinin Mektubunda ne yazıyor

'Medya Bölümü' forumunda HazaN tarafından 6 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. Kerimin annesinin yazdığı mektup

kerim oğlum gidiyorum birtek senin için gözüm arkada ama ben gittikten sonra babanın sana sahip çıkacağını biliyorum o, yıllardır bana çok öfkeli bana öfkesi yüzünden senide götürmedi yanında, ama dönecek seni almak için gelecek yanına bu evde mutluluğunuza engel ben oldum yıllardır ilk kez bugün ağlamıyorum seni terkederken bile...
    çünkü artık kararımı verdim kalbim yıllar öncesinden durdu atmıyor sanki beni babanla evlendirdikleri gün aklımıda kalbimide sevdiğim adamda bıraktım herkesin birtane hayatı var benimki bu yol ayrımında bitti...
    babanın eşi senin annen oldum ama onu sevmekten hiç vazgeçmedim ben sevdiğimi babanla evlenerek öldürdüm seni doğurarak öldürdüm babanın mutsuz bir evliliğe seni sevgisizliğe kendimi hiç dinmeyen vicdan azabına hapsettim babanın bana aşkla bakan gözlerimde ben kendi eriyişimi gördüm sonundada tükendim
    şimdi artık senin varlığın bile beni hayatta tutmaya yetmedi bunları şimdi anlamayacaksın beni affet oğlum tek dileğim babanla mutlu olmandır sizi birbirinize emanet ediyorum annen