Kendime rağmen....

'En Güzel Şiirler' forumunda ejjal tarafından 23 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Tüm renklerimden kovuldum, Siyahındayım bu gece...Ne kadar sürede silinir ismim, bilmiyorumSon kez kafa tutacağım kendime,Son kez ruhum çırılçıplak kalacak, belki de...Bütün hırsımı bu şiirden çıkartacağımBen kanadıkça kırmızı,Sigaram yandıkça duman olacak her satırİnadına renk olacağım, siyahını bozmak için...Biz, yandıkça yavaş yavaş tükeneceğiz Ve sen küllerimizde kaybolacaksın...Gölgemi kazıyorum duvarlardan, nicedirYa tümüyle senin olmalı, ya hiç olmamalı paronayasındayım...Avuçlarımı sımsıkı kapattım,Yine de su gibi akıp gidiyorsun, tutamıyorumAttığım her adımda kendime yaklaşmaktan, Yeni keşfettiğim yollarda, yeni çıkmazlar bulmaktan nasıl da sıkıldım...Sanki bütün saklambaçlar benim içime saklanmış.......Canım yandı, Gerçeğimi bir hayale sattım, hayal beni hiçliğe sattı...Bakışlarıma takılan izleri, gözyaşlarım temizleyemedi...Bir resim gördüm, birkaç gün olduYılların yaşanmışları, alıp başını yaşanmamışlara gittiİçimdeki notayı, dinlediğim hiç bir şarkıcı tam basamadı...Ruhum detone oldu....Upuzun bir yolun tam ortasındayım,Ne geri dönmek geliyor içimden, ne sana...Yerimde sayıyorum, Kendimi beklemekten, yoruldumSiyahı sevmiyorum, Gel al beni buradan, "kendime" rağmen.....Kendime rağmen...

alıntı

2. İçimdeki notayı, dinlediğim hiç bir şarkıcı tam basamadı...
    Paylaşım için teşşekürler kocaman eline sağlık..

burası güzel ama benim bi kaç şarkıcı tam olarak basıyo:)

3. emeğine sağlık ejjal
    duygu dolu dizelerr
    paylaşımın için teşekkürlerr

4. [frame="2 80"][glow=FF0033][glint]Emeğina Sağlık Harika Bir Çalışma ve Güzel Sözler[/glint] [/glow] [/frame]:f118: :f40:

5. Teşekkürler ejjal ailemize hoşgeldin:f40:

6. Emeğine sağlık EJJAL :f40: Aramıza hoşgeldin burada çok mutlu olacağına eminim:f40:

7. İnadına renk olacağım, siyahını bozmak için... :f40:

Ellerinize saglık.. Ailemize hos geldiniz Ejjal.. Bizlerle birlikte güzel zamanlar geçirmenizi dileriz..

8. merhaba hoşgeldin EJJAL duygu dolu dizelerle aramıza:f118:

9. güzel bir paylaşımdı tşk

10. Emeğinize sağlık Ejjal
    Paylaşım için teşekkürler
    Ailemize hoşgeldiniz.

11. Öncelikle hoşgeldin EJJAL...

Harika bir paylaşım teşekkürler...

12. Avuçlarımı sımsıkı kapattım,Yine de su gibi akıp gidiyorsun, tutamıyorumAttığım her adımda kendime yaklaşmaktan, Yeni keşfettiğim yollarda, yeni çıkmazlar bulmaktan nasıl da sıkıldım...Sanki bütün saklambaçlar benim içime saklanmış.......

Bu paylaşımla sen kapıyı çaldın biz sana yüreklerimizi açıyoruz ailemize hoşgeldin EJJAL güzel bir paylaşım devamını görmek dileklerimle :f40: