Kayıp Şehir Bittimi

'Popüler Diziler' forumunda Belinay tarafından 3 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Kayıp Şehir Dizisi Bittimi

Kayıp şehir dizisi neden yok arkadaşlar bilgisi olan varmı baktım yayın akışındada göremedim Kayıp Şehir Dizisi kaldırıldımı bittimi yoksa yayın saati ve günümü değişti yardımcı olursanız sevinirim ...:(

2. Cevap: Kayıp Şehir Bitimi

Kayıp Şehir dizisi bundan sonra Perşembe akşamları saat 22.15'te yayınlanacak.

Değişikliğin sebebi ise Kanal D'de 3 Ocak Perşembe gününden itibaren başlayacak olan Beren Saat'in İntikam dizisi umarım yardımcı olabilmişimdir arkadaşım :f40:

3. Cevap: Kayıp Şehir Bittimi

Saat 23.40 oldu ve hala başlamadı bu yapılırmı yaa sevdiğimiz bir dizi vardı :(

4. Cevap: Kayıp Şehir Bittimi

Malesef başlamadı haklısınız

5. Cevap: Kayıp Şehir Bittimi

Yayın akışında da görünmüyor malesef tüm haftayı gezdim ama yok yok yok :mad:

6. Cevap: Kayıp Şehir Bittimi

İntikam dizisini 3 kere üstüste veririlerse böyle olur işte...Tamam iyi dizi güzel dizi ama Kayıp şehirin yayın saatiyle o kadar oynarsanız o da bir gün sizden intikam alır haberiniz olsun:)

7. Cevap: Kayıp Şehir Bittimi

Beren Saat'in yeni dizisi İntikam'ın gelişiyle saat değiştiren Kayıp Şehir 22.15'e alındı! Kayıp Şehir yeni Bölümüyle 10 Ocak Perşembe 22.15'te yayınlanacak denirken ki hep birlikte bekledik yayınlanmadı :(

Kayıp Şehir Dizisinin son bölümünün Pazartesi Günü saat 20.00 da yayınlanacağını öğrendim ilginç her iki günde takip edelim biz en iyisi yapıcak bişey yok

Kayıp Şehir aranıyor :)

8. Cevap: Kayıp Şehir Bittimi

Beyazıt Öztürk'ün geçenlerde dalga geçtiği gibi olacak desene...Sözde Kanal D dizilerin izleyici kitlesini tespit için bunu yapıyormuş. Beyaz da günün birinde dizinin saati ve gününün söylenmeyeceğini seyircinin arayıp b ulacağını söylemişti. Sonumuz hayır olsun valla....İzleyici bulayım derken kaybetmesinler de...