kaybediyoruzz

'Güncel Bilgiler' forumunda Cagla tarafından 3 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bir gün insan ',' kaybetti; o zaman zor cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı. Cümleleri basitleşince, düşünceleri de basitleşti.

Bir başka gün ise, '!' kaybetti. Alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne de bir şeye seviniyordu. Üstelik, hiçbir şey onda en ufak bir heyecan uyandırmıyordu.

Bir süre sonra, '?' kaybetti ve soru sormaz oldu. Hiçbir şey, ama hiçbir şey onu ilgilendirmiyordu... Ne kâinat, ne dünya, ne de kendisi umurundaydı.

Birkaç sene sonra ':' kaybetti ve davranış sebeplerini başkalarına açıklamaktan vazgeçti.

Ömrünün sonuna doğru elinde yalnız ''''kalmıştı. Kendine has tek düşüncesi yoktu, yalnız başkalarının düşüncelerini tekrarlıyordu.
    Son noktaya geldiğinde, düşünmeyi ve okumayı unutmuş vaziyetteydi ve kaybedecek hiçbir şeyi kalmamıştı…

2. Ben bütün noktalama işaretlerime gözüm gibi bakıyorum vaktinde karınlarını doyurup vaktinde uykuya yatırıyorum sanırım beni hiç yalnız bırakmayacaklar hayatta
    Paylaşım için teşekkürler Çağla

3. Çağla bir kere resim süper bayıldım...:f40:

Yazı desen oda çok güzel tam tamamlamış harikasın canım..:f40:

Emeğine teşekkürlerrrr...:f9:

4. paylaşım için teşekkürler çagla :f9:

5. paylaşım için teşekkürler çağlaaaaaa

6. İlginç bir anlatım :f20: Son noktaya gelmemek gerek demek ki :f19:

Teşekkürler Cagla :f9:

7. emeğine sağlık çağla paylaşım için teşekkürler:f40:

8. [TABLE="width:70%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/18.gif');background-color:deeppink;"][CELL="filter:;"] Helal olsun vallah Resim daha müthiş olmuş. emeğine sağlık [/ALIGN][/CELL][/TABLE][/ALIGN]

9. Çok farklı ve ilginç bir hayat yorumu emeğine sağlık Çağla teşekkürler:f118: