Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

'Popüler Diziler' forumunda Ezgi tarafından 19 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Kavak Yelleri’ne sürpriz bir isim katıldı.
    SABAH GAZETESİ YAZARI YÜKSEL AYTUĞ’UN BUGÜN Kİ YAZISIN DA KALEME ALDIĞI HABERE GÖRE SARP APAK KAVAK YELLERİ OYUNCUSU OLUYOR...
    Kavak Yelleri fanatikleri, diziden ayrılan Dağhan Külegeç’in yasını tutmaya devam ederken, bir transfer dedikodusu duydum. Kulağıma çalınanlara göre Avrupa Yakası’nın ‘Tanrıverdi’ si Sarp Apak, yeni sezonda Dağhan Külegeç’in boşluğunu doldurmak için yeni bir karakter ile Kavak Yelleri dizisine katılacakmış. Kavak Yelleri fanatikleri Dağhan Külegeç’i çok benimsemişlerdi. Hala yapımcıları ve televizyon eleştirmenlerini bu konuda mesaj bombardımanına tutuyorlar. Bu nedenle Sarp’ın işi zor görünüyor. Bakalım genç ve yetenekli oyuncu, dizinin sarp kayalıklarına tutunmayı başarabilecek mi?

İzleyenler alınmasın ama bu dizinin ztn izlenilecek hali kalmamıştı kavak yelleri olmuş "Kabak Yelleri" :f30:

passer bunu beğendi.

2. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

Oyunculuğun kalitesi zoru başarmaktır..Sarp da bu konu da bayağı başarılı idi..Avrupa yakasını şesu karakterini çok güzel egale edip kendi oynadığı karekteri benimsetti nacizane fikrim kavak yellerine başka bir hava gelir diyorum bakalım göreceğiz..:f20:

3. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

yha banane yha ben dağdanı istiyorum o olmadan olmas sarp apak avrupa yakasını bitirdi şimdi de kavak yellerine mi atılıyo :f196: bak seni uyarıyorum sarp o kayalıkları hemen bırak sen o kayalara tutunamazsınnnnnn:f1: ewet bencede kabak yelleri oldu artık dizi bari benzeyen birini alsaydınız her dizi mutlaka batırılıyor buda battııı dağdan biz seni istiyoruzzz

bak senin kafanı gözünü patlatırım bu smileye dönersin sarpp:f117:

4. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

Sarp Apak başarılı bir oyuncu Kavak Yellerinde de etkili olabilir diye düşünüyorum:f20:

5. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

Çok güzel oyunculuk yapıyor gerçekten
    Ve Avrupa yakasındada oynamıştı :f196:
    Tesekkürler Ezgi :f40:

6. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

Kavak Yelleri'nin izlenecek bir yanı kalmadı ki yeni oyuncunun ne gereği var. Bence boşu boşuna uzatıyorlar diziyi.:f20:

7. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

katılıyorum....kavak yellerinin izlenecek hali kalmadı.....ve dizide Dağhan Külegeç çok benimsendi ve sarp apak'ın benimsenmesi uzun sürebilir...ama zaten kavak yelleri iyice karıştı...
    :f20::f20:
    ama paylaşım için teşekkürler...

8. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

:f118:ayyyyynennn ayynennn katılıyorum aysell ayynennnn:f196:

9. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

Kavak Yelleri bir ara coooooook sacmalamıştıı şmdi biraz dha iyi ama kmse dağhan'ın yerını dolduramııcakkk bşka efe yok....zati kavak yellerı bı amerikan dizi copy ama devam edicekse dağhan şartt;)

10. Cevap: Kavak Yelleri’nin Yeni Efe’si Sarp Apak

Yerini tutacağını düşünmüyorum geri dön :)