Kavak Yelleri ne zaman başlayacak

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 3 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Kavak Yelleri yeni sezon ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz hafta yine izleyicileri merakta bırakan bir bölüm ile Kavak Yelleri sezon finalini yaptı. Bir tünele giren Mine ile Deniz'i takip eden Burak, onları kıstırmış ve tünelden 3 el silah sesi duyulmuş ve Burak elleri kanlı bir şekilde yalnız başına tünelden çıkmıştı.

Ayrıca Aslı, cep telefonuna gelen mesajla Efenin kendisine evlenme teklif ettiği yere gitmiş ve bir el ekranda görünmüştü. Dizi bu şekilde ekranlara veda etti.

Merakla beklenen yeni sezon ilk bölümü ise 1 ay sonra yani Temmuz ayında yeniden bizlerle olacakmış. İzleyiciyi fazla merakta bırakmayacak gibi görünüyor.

2. Cevap: Kavak Yelleri ne zaman başlayacak

Kavak Yelleri Efesiz İzlenmiyor..=))Efe Geri Gelsinnnn..

3. Cevap: Kavak Yelleri ne zaman başlayacak

Ben Güven'in, Efe'nin Yerini Doldurduğunu Düşünüyorum...

4. Cevap: Kavak Yelleri ne zaman başlayacak

Ya Herkes Efe'ye Alıştığı İçin Sevilmiyor Olabilir.Mesele Ben Efe'den Sonra 3 4 Kez İzledim.Efe Daha Güzel Oynuyordu..

5. Cevap: Kavak Yelleri ne zaman başlayacak

Kesinlikle Efe dönsün diyorum bende. İzlediğim bir dizi değil ama kanal gezerken falan Efenin yerine gelen çocuğu görünce tüylerim diken diken oluyor.

6. Cevap: Kavak Yelleri ne zaman başlayacak

1 ayı geçkin bir zamandır yayınına ara veren Kavak Yelleri, ne zaman başlıyor?

Kavak Yelleri’nde işler iyice arap saçına döndü. Bu sezon başında öldü sanılan Efe geri döndü ama sezon sonunu görmeden, herkesin gözü önünde gerçekten öldü. Gençler maceralı hayatlarına devam ederken, birden yayın kesildi, yapımcı şirket “yayına biraz ara verdik” diye bir açıklama yaptı. Bu açıklamanın üzerinden dört hafta geçtikten sonra, dün akşam itibariyle Kanal D ekranlarında “Kavak Yelleri çok yakında” bilgisi dönmeye başladı.

Kavak Yelleri, 7 Mayıs Cumartesi akşamı 160. bölümü yayınlandıktan sonra ara vermişti. Dizinin geri dönüşüyle yayın günü de değişmiş. Kavak Yelleri, 161. bölümüyle 21 Haziran Salı akşamı 23:00′da Kanal D ekranlarında olacak. Yani tam 6 hafta sonra…