Kaşları Güzelleştiren Bitkisel Yağlar

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 7 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kaşları güzelleştiren yağlar
  Kaşları güzelleştiren bitkisel yağların kullanımı

  Sevgili bayanlar sizlere Kaşlarımızın güzeliği için bitkisel yağlarla bakım ve bitkisel yağların kullanımı nasıl olur güzelliğimizde kullandığımız birçok bitkisel formüllerin etkisi olduğunu biliyoruz hepimiz kaşlar içinde Kaşları Güzelleştiren Bitkisel Yağlar'ı sunuyoruz

  Hint yağı ve tatlı badem yağı, kaş ve kirpikler için zararsız mükemmel nemlendiriciler olarak tercih edilebilir. Yalnızca nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda onları beslerler.

  Kirpiklerinizin doğal rengini ortaya çıkarmakta da çok marifetlidirler.

  Hint yağı, Hint yağı ağacının tohumlarından elde edilen zengin, kayganlaştırıcı ve yumuşatıcı bir yağdır. Dudak bakımında da kullanılır.

  Tatlı badem yağı, badem ağacının tohumlarından sıkılır, nemlendirici ve besleyici etkileri vardır. Şuna dikkat etmelisiniz. Acı badem yağı gözler için zararlıdır, kullanılmamalıdır.

  [​IMG]

  Banyo sonrasında uygulanacak maske

  1 çay kaşığı Hint yağı ve 1 çay kaşığı tatlı badem yağını karıştırdıktan sonra, temiz bir pamuklu kulak çöpünü bu yağa batırın ve özellikle banyo sonrasında, kaşlarınıza ve daha sonra göz içine ve göz çevresi cildine değdirmeden kirpiklerinize uygulayın.

  Bir saat kalması yeterlidir, ardından gül suyu ile temizleyin. Gül suyu temizlerken nemlendiren ve onarıcı bakım yapan bir üründür.
   
Yükleniyor...
- Kaşları Güzelleştiren Bitkisel Forum Tarih
Bisiklet Sürmek Hangi Kasları Çalıştırır? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Düz kasların bulunduğu yerler, görevleri ve özellikleri nelerdir? Güncel Bilgiler 8 Şubat 2016
Kaşlarım nasıl güzel görünür? Kişisel Bakım 7 Mart 2014
Kaşlarınız için yüz yogası nasıl yapılır Kişisel Bakım 21 Aralık 2013