Kasım 2010 Boğa Burcu Yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Wish tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. 2010 kasım ayı Boğa Burcu Yorumları
    Boğa Burcu kasım 2010 Burç Analizi
    Kasım 2010 Boğa Burcunu Neler bekliyor

Boğa Burcu Kasım 2010

1 Kasım - 17 Aralık arası etkili olacak bu seyir, 10 Kasım günü Satürn gezegeniyle kavuşum yaptığında etkisi tam anlamıyla oturmuş olacaktır. Yani geçmişe sarılmaya çalışırken, kendi içinizde ayrıntıların ön plana gelerek, yaşadığınız aşkı sorgulamanız mümkündür.
    Mars Başak burcu seyir zamanları ayrıntılarla uğraşma zamanıdır. Adım atılacak hangi konu olursa olsun, herşey kılıkırk yaracak şekilde elenmelerden geçmeye başlar. Çünkü bilirsiniz ki, bütünü oluşturan herşey detaylarda gizlidir. Bu detaylar yüzünden kendi içinizde çelişkilere düşmeniz de mümkün hale gelebilir ve başlarsınız birlikte olduğunuz kişiyi, beraberliğinizi sorgulamaya. Ne gariptir ki, belki de yaşadığınız ilişkiyi hiç bu denli ve bu dönemde olduğu kadar irdelememişsinizdir.

Evet biliyorum ki bu satırları okurken kafanız karıştı, fakat bu enerjinin farkında olmadan atılacak bir adım daha sonra pişmanlıklara neden olabilirdi. O yüzden yaşadığınız aşkı Mars Başak burcunda gerçekçi gözlerle incelemeye başladığınızda belki de hiç olmadığı kadar doğru bir karar verebileceksiniz. Bu enerjiyi bu faydalı yönüyle de düşünmek lazım. Çünkü bu enerjiler burcunuzla uyumlu bir görünüm sergilemekte. Evet bu dönem içinde benim size önerim lütfen kuruntularınızı bir kenara koyarak ilişkinize tam anlamıyla odaklanmanızdır. Mars Başak seyirleri bu yönüyle meşhur olduğu için bazen yaşanan doğru bir ilişkinin gereksiz yere yıpratılması anlamı da taşıyabilir. Bu etki 10 Kasım tarihinde aşk evinizde geçen yıldan beri transit geçmekte olan Satürn gezegeniyle kavuşum yaptığında çok daha fazla önem taşıyıcı olacaktır.

Bu transitin tam olarak etkisi, karar vermeden önce içinde bulunduğunuz koşulların iyice gözden geçirilmesi, Böylece ilişki hakkında olabilecek yanılgıların önüne geçilmesidir. Ben bu enerjinin şu an yaşadığınız ilişki veya karşınıza çıkabilecek yeni bir insanla ilgili son derece olumlu olacağını düşünüyorum. Çünkü bu kadar ciddiyet içinde ele alınan ve son derece önemsenen bir beraberlik, bu kadar ince detayların üstünde durulması ve ince eleyip sık dokunması, mantıklı düşünülmesi sayesinde hem temeli güçlendirilecek hem de uzun bir zamana yayılması mümkün olacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta birlikte olduğunuz kişiyi gerçekçi gözlerle görebilmenizdir.

Eğer bunu başarabilirseniz biliniz ki bu zorlu enerjiyi doğru ve düzgün bir manada kullanmışsınız ve bu dönemi gayet faydalı geçirmişsiniz demektir. Tabi ki bu işin olumlu tarafı. Eğer yaşadığınız beraberlikte sorunlar varsa ve uzun zamandır birbirinize uygun olmadığınızı düşünüyor ve bitirmeye kararlı bir şekilde sürdürüyorsanız, biliniz ki bu enerjinin etkisi altında ayrılık kaçınılmaz demektir. Demek oluyor ki, bu süreç ciddi sürdürülen veya yeni başlayacak ilişkiler için iyi bir sınav, sorunlu beraberlikler için son noktanın koyulduğu bir dönem anlamı taşımaktadır.

Nuray Sayarı​