Kasım 2010 Aslan Burcu Yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Wish tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. 2010 Kasım ayı Aslan Burcu Yorumları
    Aslan Burcu Kasım 2010 Burç Analizi
    Kasım 2010 Aslan Burcunu Neler Bekliyor

Aslan Burcu Kasım 2010

inat ettiğiniz konularda biraz daha esnek düşünebilir ve geri adım atabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sosyalleşmek yerine geri plana çekilerek dinlenmeyi, kendinizi arındırmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönemi şöyle bir özetlersek, Yengeç burcunda ilerleyecek Venüsün 12 Kasım
    ve ardından 21 Kasım tarihinde Yengeç burcuna giren Güneşin 22 Kasım tarihine kadar devam edecek bu seyirleri, manevi değerlerinin ön plana geldiği, bazı konularda geçmişle alakalı değerlendirilmelerin yapıldığı belki de dönüş çabası içinde olunacağı, eski ilişkilerin tekrar gözden geçirilebileceği ve iç dünyanızda birçok şeyi bir daha ele alacağınız bir süreç olarak görmek mümkündür.

Bu dönemde ev, aile, anılar, yaşananlar süzgeçten geçirilerek yüreğinizin ve beyninizin içindekileri belli bir temele oturtmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı kimseyle paylaşmaz, kendinizle başbaşa kalarak düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte huzur bulmak adına, problemlerden kaçmaya çalışabilir, güvendiğiniz alanlara çekilebilir, değer verdiğiniz kişiden ayrılmak yerine ona daha fazla bağlanabilirsiniz.

12 Kasım tarihinden sonra ise Venüsün burcunuzda ilerlemeye başlaması, ardından 22 Kasımda yönetici gezegeniniz Güneşin burcunuza geçişi ve akabinde 26 Kasım tarihinde Merkürün de bu ikiliye katılmasıyla Aşk hayatınız açısından gayet keyifli bir dönem başlayacak diyebiliriz. Yani artık sizin için her konuda yeni bir adım atılması mümkün olacaktır.

Böylece Ekim ortalarından bu yana neredeyse bir ay boyunca, geri plana çekilerek hassas ve oldukça içe dönük şekilde yaşanan bir dönemin ardından güçlü bir kendini ifade ediş, iletişimsel açıdan çevrenizle irtibat kurmaya yönelik zihinsel bir süreç ve ilişkinizle alakalı konularda egemenliği ele geçirme, verici ve cömert bir tarzda hareket, eğilimsel olarak gayet keyifli bir dönem başlamış olacaktır.

Nuray Sayarı​

2. Cevap: Kasım 2010 Aslan Burcu Yorumları

Yazılanlara tümüyle katılıyorum =)) Sil baştan başlamak gerek bazen hayatı sıfırlamak =))