Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

'El Becerileri' forumunda Yasemin tarafından 31 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

  1. Bebeğime bende rengarenk yapmıştım bu patik modelindne kesinlikle şunu söyliyebilirim özellikle yeni örgü örmeye başlayan acemi bayanlar için bile yapılışı oldukça kolay ve çok zevkli hemde çok kolay bitiyor.Bir günde örebilir ve bebeğinize giydirebilirsiniz.

    Karpuz Dilimli Patik modeli patiğimizin bitmiş halini aşağıda görebilirsiniz.Şimdi sizlere kısaca patiğimizin yapılışını anlatmaya çalışacağım umarım başarılı olurum örüldüğü gibi değil anlatmak :)

    Karpuz dilimli patiğimizi 25 ilmekten başlıyoruz haruşe olarak 30 sıra örüyoruz daha sonra 10 ilmek kesiyoruz ve başka bir renk iplikle 4 sıra örüyoruz ben patiğimi beyaz pembe renkler kullanarak yatım siz dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.Evet 4 sıra düz olarak örüyoruz beyaz iplikle daha sonr apembe ipliğimize geçiyoruz 4 sıra ters örüyoruz.Bu şekilde 9 sıra pembe 8 sıra beyaz olarak tamamladıktan sonr akesiyoruz.İşte hepsi bu kadar hepinize kolay gelsin bayanlar.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/karpuz-dilimli-patik-modeli-10873.jpg]karpuz-dilimli-patik-modeli-10873[/IMGALT]

     
Yükleniyor...
- Karpuz Dilimli Bebek Forum Tarih
Karpuz dilimli bebek patiği El Becerileri 12 Ocak 2012
Bebek Patiği Yapılışı Karpuz Dilimli El Becerileri 8 Ekim 2011
Karpuz Kilo Aldırır mı? Sağlık Rehberi 18 Mayıs 2016
Karpuz yemenin faydaları Şifalı Bitkiler 19 Kasım 2013