Karizma Sözler Kısa 2014

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 13 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Karizma Sözler 2014

Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin

Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim

Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutuldum sana hani en güzelaşkalar imkansız gelir ya insana imkanız olduğun için aşığım sana

Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım
    Bir gün bana soracaksin beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? ben Tanrı’yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı’nın sen olduğunu bilmeden

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!

Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz

Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim
    SeNi SeNSiZ YaŞaMaK HaYaTıN BiR CiLVeSiDiR

içekler solabiliryapraklar dökülebilirseni herkes unutabilr ama ben asla
    Taparsan tepilirsin tepersen tapılırsın

Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi dünya güneşe hasret kalırdı

Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuşkimin acelesi var ki

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

Hayatta bir daha hiç karşılaşmasak bilebiliyorum ki sana rastlamış olmam bile bir ömre bedel

Ne zaman konuşamıyorumgülemiyor da ağlıyorum işte o zaman sen yoksun

Aşık olmak hayal kurmak kadar kolay unutmak hayalin gerçekleşmesi kadar zor

Aşk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulamayacak kadar derin umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir

Yarı durgun olmamlı deniz ya durmalı ya kudurmalı sapına kadar saplnmayacaksa hançer kınında durmalıVe seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı

Aşk büyük bir yatırımdır! Çocuklarda faizidir

Yaşamın kaynağı sevgi iseeğer sevgi bir tutkututku bir amaçamaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksapaylaşmak aşkaşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN

Tükenen askımın sonbaharında nasıl sevdalandım bilemedim kimbilir kapını kac defa caldım seni SEVDİĞİMİ söyleyemedim

İnşallah ol sen de böyle aşıl ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin gibi birisine!

seni yıldızlara benzetiyorum birtanem;onlar kadar uzakonlar kadar erişilmezsin Aranızdaki tek fark;onlar milyonlarca sen birtanesin

Ne zaman ”sağır” bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Aşk bir elma şekerine benzerYersin yersin sonunda sana KAZIĞI kalır

Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üzerine düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Eğer bir ressam;Gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilirse işte o zaman seni unuturum

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık…. ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin… Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan..

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim