Karın Çatlakları Nasıl Tedavi Edilir?

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 24 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

 1. Karın çatlağı nasıl tedavi edilir?  Karında oluşan çatlaklar bir çok kadının ortak dertlerinden biridir can yakıcı ve ağrılı değildir fakat estetik görünüm açısından rahatsız edicidir bu nedenle kadınlar bu sorunu oldukça büyütürler ve geçirmek için gerekli olan tedavi yollarını ararlar.

  Gebelik sonrası ve ya aşırı kilo alıp verme sonrası oluşan karın çatlaklarının tedavisi için uzun bir zaman gerekmektedir fakat bu imkansız değildir uygun bir tedavi yoluya karında oluşan çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.Karın çatlaklarından kurtulmak için en kolay yöntemlerden biri estetik ameliyat yöntemidir bu sayede karın çatlaklarınızdna tamamen kurtulabilirisniz.

  Bir başka yöntem ise çatlak için kullanılan kıremler. Çatlak kremleri her ne kadar etkili bir yönttem olsa da uzun süreçli bir tedavi gerektirmektedir.Düzenli olarak kullanılması gerekir ve sabır isteyen bir tedavi yoludur.Büyüklerimiz bebe yağı kullanmanın karın çatlaklarına iyi geldiğini söyleseler de bu aslında yanlış bir uygulamadır.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/karincatlagi-tedavisi-42792.jpg]karincatlagi-tedavisi-42792[/IMGALT]
   
Yükleniyor...
- Karın Çatlakları Nasıl Forum Tarih
karın göbek çatlakları nasıl giderilir?.. Kişisel Bakım 29 Aralık 2010
Karın Çatlakları İçin Yağ Karışımı Kişisel Bakım 24 Ekim 2013
Karın Çatlaklarından Kurtulmak İçin Zeytinyağı Kişisel Bakım 12 Eylül 2013
Gebelikte Hamilelikte Karın Çatlakları Bebek Bakımı 13 Aralık 2011