Kardeşlik İle İlgili Söylenmiş Sözler

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Kardeşlik en güzel en kutsal bağ olsa gerek.İnsan hayatında kardeşin çok büyük önemi ve yeri vardır.Bu güzel bağ ile ilgili söylenmiş en güzel kıs akardeşlik sözlerini sayfamızda bir araya getirmeye çalıştık.En güzel ve anlamlı kardeşlik ile ilgili sözler sizlerle.

kardeslik-sözleri-.

Sen mutsuzken, kardeş dediklerin mutluysa sıkıntı var demektir.

Beni görmedikleri halde; Bana inanan kardeşlerimi ben de görmeyi çok isterdim.

Yeni bulduğun arkadaşları kaleme, eskileri silgiye vurma! Kalemin ucu kalbine batarsa, silginin yumuşak şevkatine muhtaç olursun.

Kardeşlik öyle bir denizdir ki dibi bulunmaz, öyle bir sırdır ki, her gönül kaldırmaz, öyle özeldir ki vicdanı olmayan anlamaz!

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir

Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur. Gel seni bi kuçaklıyayım yaa ?