Kardeşe Söylenecek En Güzel Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 26 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Ben tek çocuk olduğum için maalesef bu konuda bir yanım hep buruktur. Kardeş sevgisi yaşamadım ama kardeşim gibi sevdiğim arkadaşlarım dostlarım olmadı değil. Bende kardeşe söylenecek en güzel sözleri onlara söylüyorum... Whatsapp sağolsun aklıma esince arkadaşlarıma yazıyorum birşeyler bakalım siz nasıl bulacaksınız benim seçtiğim kardeşe söylenecek en güzel sözleri !

Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir kardeş durur yanımda.

Gözünden akan yaşa ortak olacak kaç kişi var ki kardeşten başka

Senin gerçek kardeşin, daima yanında bulunan ve sana faydalı olmak için zarara katlanan, zamanın felaket ve musibetleri ile karşılaştığın zaman ne pahasına olursa olsun yardımına koşandır.

kardeslik_sozleri.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine.

Kardeşlik Son Bulmayan Arkadaşlıklardan Doğar.

İnsanlar eğlenebildikleri ile arkadaş olurlar, anlatabildikleri ile dost, ağlayabildikleri ile kardeş.

Gerçek kardeş: İlk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

Kardeşleri olmalı insanın, tıpkı bir liman gibi; Ara sıra uğrayıp fırtına dininceye kadar koynunda saklanabileceğin.

Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. Akıverirse iki damla gözyaşı gözünden ve canlanırsa çocukluk anıların birden bire beni hatırla kardeşim...

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada kardeşliğimiz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece biz kardeşiz!