Karaoğlan Sinema Filmi Oluyor

'Magazin haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 8 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Suat Yalaz’ın Çizerliğini yaptığı Karaoğlan Sinema filmi oluyor. Yalaz'ın 1963’te çizmeye başladığı “Karaoğlan” yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

  Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği, başrollerini Volkan Keskin, Müge Boz, Hasan Yalnızoğlu, Hakan Karahan ve Özlem Yılmaz’ın paylaştığı filmin çekimleri önceki gün Kilyos’ta başladı.

  Film için ayrıca Rusya’dan ve Almanya’dan gelen akrobasi ekipleri, at binme ve dövüş sahnelerinde hünerlerini sergiledi, oyunculara da büyük destek verdi.


  FİLMİN HİKAYESİ

  Yıl 1238... Moğollar, Anadolu’ya girmek üzere. Moğol istilasından korunmak için bir Türk devletleri birliği oluşturulacak. Bu amaç uğrunda Çise Hatun (Özlem Yılmaz) Altın Orda’ya gelin gidecek. Ancak başlarında Camoka’nın (Hasan Yalnızoğlu) bulunduğu Moğollar, Çise Hatun’u ortadan kaldırmaya çalışarak bu birliğin oluşmasını engellemeye çalışacak. Tabii Karaoğlan’a (Volkan Keskin) karşı durabilirlerse! Yani bir anlamda, Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın, babası Baybora’nın, kader ortakları Balaban ile Çalık’ın ve esas oğlanımızın başının belası Bayırgülü’nün ellerinde.
   
Yükleniyor...
- Karaoğlan Sinema Filmi Forum Tarih
Karaoğlan Filmi Oyuncuları Medya Bölümü 8 Ağustos 2012
Angry Birds sinema filmi oluyor Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Soru Fransadaki Strasbourg Odyssee Sinemasının logosunda kimin gözü yer alır Sorun Cevaplayalım 5 Mart 2016
Kış Uykusu Sinema Filmi Oyuncuları Medya Bölümü 29 Ocak 2013