Karanlıktan, Uykusundan Korkan Çocuk İçin Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 7 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Karanlıktan, Uykusundan Korkan Çocuk İçin Okunacak Dualar

Çocuğunuz karanlıktan korkuyor mu.Bu gibi durumlarda okunması tavsiye edilen dualar bulunmaktadır.Çocukların uykusunda korkmaları kabus görmeleri bu nedenle uyanmaları bz Aneleri çok rahatsız eder ve üzer.Böyle bir durumla karşılaştığınızda aşağıdaki duaları okumanız tavsiye edilmiştir.

uykuda-korkan-cocuk-icin-okunacak-dua.

Korkan Çocuğa Okunacak Duanın Anlamı;

Sayfamızda gece korkan çocuğa okunacak dua, uykusunda korkan çocuğa okunacak dua, uykusunda korkanlar için dua, karanlıktan korkan çocuk için okunacak dualar bulunmaktadır.

Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi .
    .
    Uykusunda korkan çocuğa okunacak dua

اللهُمَّ بِحُرْمَةِ عِيسَي وَ بِحُرْمَةِ مُوسَي بِحُرْمَةِ اِبْرَاهِيمَ الْخَلِيلِ نَجِّنِي مِنْ شَرِّ مَا رَاءَيْتُ فِي الْمَنَامِ بِرَحْمَتِكَ يَا اَرْحَمَ الرِّاحِمِينَ

Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.
    Uykusunda Korkan Çocuğa Okunacak Duanın Anlamı

Ey benim Allahım Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi .Karanlıktan korkan çocuk için okunan dua Karanlıktan korkan çocuğum için hangi dua okumalıyım Karanlıktan korkan çocuk için okunacak duaKaranlıktan korkanlar için hangi dua okunmalıAllahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.
    Gece Korkan Çocuğa Okunacak Dua

Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.
    Ey benim Allahım

Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,
    Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.
    Ey merhametlilerin en merhametlisi .