Karanfil yaprağı örneği

'El Becerileri' forumunda Yasemin tarafından 16 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Karanfil yaprağı örneği nasıl yapılır evet bayanlar birçoğunuz bu örneğin nasıl yapıldğını merak ediyor olmalısınız innaın size kısaca anlattıktan sonra göreceksiniz ki çok kolay bir model karanfil yaprağı yapılışı çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.Sözü çok fazla uzatmadan hemen karanfil yaprağı yapılışına geçelim.

Çok kolay bir modeldir karanfil yaprağı modeli hemen kısaca anlatıyorum şişlerinizi hazırlayın ve sizde anlatımımdaki adımları sırasıyla izleyin göreceksiniz hemen örneği çıkartmış olacaksınız.

Karanfil yaprağı örneğimiz için 3 ilmeği beraber örüyoruz sonrasında şişi tam çıkarmadan ip doluyoruz aynı yere tekrar batıyoruz.böylece eksiltmiş olduğumuz 3 ilmeğin yerine şişimizde 3 ilmek oluyor işte hepsi bu kadar hemen denediğinizi umuyorum kolay gelsin bayanlar..

Sizlerle resmimi paylaşmak istiyorum örgüden iyi anlayan bayanlar resmi gördükten sonra bile hemen kolayca karanfil yaprağı modelini çıkartabilirler.

karanfil-yapragi-örgüsü.