Karakalem forumdaşlı resimleri

'Resimler' forumunda HazaN tarafından 22 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Dün attığım karakalem Hollywood ünlülerinden sonra Lider abim dediki hani benim resmim ben ünlü değilmiyim bende ne yapayım oturdum tüm forumdaşlı dostlarımızın resimlerini emek zahmet karakalem çalışmaya başladım...:f63:
    Öyle yorucuyduki her bir avatarın aynısını çizmek ama sonunda yaptım :f132: Resimleri alfabetik sıraya göre veriyorum arkadaşlar en kolay yöntem bu olsa gerek :f30:

Blue bunu beğendi.

2. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

darkk.

aykuta. ayselr. birbey. burak. darkk. discossx. elem. ethi. ezgi. ezlem.

3. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

kingjlc.

ethi. ezgi. ezlem. glin. hazan. kingjlc. liderd. nesij. okan. pardus.

4. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Kimler var kimler..Forumdaş Sosyetesinin tüm tanınmış isimleri burada:f30:
    Emeklerine sağlık canım herbiri ayrı bir güzellikte olmuş:f40: :f118:

5. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Hepsi harika teşkkürler Hazan...Uğraşmışsın didinmişsin...Kocaman bir teşekkürü hakettin helalinden :f118:

6. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Teysemmm emeklerine sağlık ama sanki ben biras kara çıkmışım :)))

7. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

benim yedek avatarımı neden yaptın hazan:f196:
    tabiki benim güzel olmuş Lider abimin de ikinci en kötüsü de hazanın olmuş :f196:

8. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Ellerine sağlık yetenekli arkadaşım benim.En çok Blue ve Elfida'yı beğendim.Mavişim burayı okumadan geçsin. Şİmdi o uzun kirpiklerini bir aşağı bir yukarı kapatır açar bana hava yapar :)
    Eifida'nın keskin bakışlarından oldum olası çok korkuyordum. Biraz yumuşamış gibi geldi bakışları
    :)

9. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Aşkım süper olmuşşşş ;):)
    Çok harika aşkım :f29:

10. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Canımmm gerçekten çok güzel olmuş.Benim resim de tıpkısının aynısı valla torpil mi var nedir :f30: Varsa bile o kadar olsun dimi :oops:

Bunlar da Wishime gelsin :f103::f37::) Ne çok kirpikli smiley var :)

11. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Napiim Disco Pardus ile senin avatar sabit durmuyor ki değişip duruyorsunuz :f20:
    Hazan kadar taş düşsün başınada gör Discooooo tamam mııı :f196: 120 kilo ağırlığında şöyle tam bir kaya olur o taş bilesin :f19:

12. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Eline sağlık çok güzel olmuş tıpkı biz 18-19:)

13. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Wowww Güsellik Abidemmm ellerine sağlıkk harikasınn valla. Her biri süper olmuş. Ama en güzeli benimkiii.:f132: Yok Discooyaa inat en güzel senin avatarın olmuşş Güsellik Abidemm.:f30:

14. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

anaa hele bağın nasıl bi taş atmış kafama:f196: nerdeyse ölcektim ya:f196:

15. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Çook güzeLLer =)

16. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Didnmiş uğraşmışın ellerıne saglık hele benım karakalem daha bir harıka olmuş sagol kuzum ellerıne saglık kara kalem çalışma yapmadımki yapmadımki anne nıye öyle dersın dıye sorma Allah zaten karakalem çalışmışda öyle yaratmış hazan yorulmasın bır gün forumdas da gerek olursa diye..:) aman kuzum sitem zannetme seni seviyorummm bu kadar zaman uğraşın hiçde kolay degıl zaten benımde avatarı karakalem yapsaydın site boykot yapardı hani benım avatarımın karakalem çalışması dıye bak şimdi bir cevabın var annemımn bıle avatarına calışmadım.. oysa nerden bilsinler Benı yaradan dünyayya gelırken karakalem calışmışda yollamış:f30:

17. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

aşkolsun ablacım bikaç gün girmedik die unuttun mu bizi benimkini koymamışsın:mad:

18. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

çok harika olmuslar emeğine çok teşekkürler..

19. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

yaşasın sonunda ünlü olduk işte :f30: hazan kardeşim gerçekten hepside çok güzel emeğine sağlık :f118::f118::f118:

20. Cevap: Karakalem forumdaşlı resimleri

Her halimle güzelim..:)Ama dogruyu istesen King in kara kalem resimi bile korkuttu beni...:f98:patron o bakışlarını az yumuşatsan..:)

Teşekkürler arkadaşım güzel paylaşımın için..:f40: