Karakalem Erkek Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Belinay tarafından 27 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. Resim çizmenin insanı rahatlatan en büyük meditasyon araçlarından biri olduğunu bir çok kere dile getirdim. Bu yüzden sizleri resim çizmeye, resim öğrenmeye davet ediyorum. Siz de bu işe başladıktan sonra gerçekten kendinizi yaşamın koşuşturmacalarla dolu, keşmekeş halinden uzaklaşmış olduğunuzu hissedeceksiniz.

Resim çizmenin bir güzel diğer yanı ise ortaya çıkardığınız sanat eseri neticesinde çevrenizce takdir edilmenizdir. Karakalem ya da diğer resim çizme malzemeleri ile ortaya bir resim çalışması çıkartırsınız ve bu eserin ilk değerlendirmesini siz kendiniz yaparsınız. Acaba nasıl oldu diye. Sonra bu sizi kesmez ve etrafınızdaki en yakın kişilere sorarsınız. Resim çalışmamı nasıl buldun diye.

Çizdiğiniz resmi en başta siz beğendiyseniz ve çevrenizdeki insanlar yaptığınız bu çalışmaya hayranlıkla bakıyor ve sizi takdir ediyorsa, bunun verdiği mutluluk başka bir şeyde daha yoktur inanın. Sanıyorum insanları mutlu eden takdir görme, tebrik edilme duygusu insanın egolarından ileri gelen bir durum. Bu yüzden bence size en yakın kırtasiyeye gidip, resim çizme konusunda gerekli olan malzemeleri tedarik edin ve boş zamanlarınızda kendinizi resim sanatının verdiği huzura bırakın.

Karakalem Erkek Resim Çalışmaları

Karakalem Erkek Resimleri. Karakalem Erkek Resimleri1. Karakalem Erkek Resimleri2. Karakalem Erkek Resimleri3. Karakalem Erkek Resimleri4. Karakalem Erkek Resimleri5. Karakalem Erkek Resimleri6. Karakalem Erkek Resimleri7.