Karahan Oyunu

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 3 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. KARAHAN

Karahan Online World doğu da geçen üç büyük kavmin çatışmasını konu alan online tabanlı bir oyun. 31 mayıs tarihinde beta sürümüyle oyun severlerin hizmetine açılan Karahan online world oyununun büyük patlama yaratı.

Karahanonline World ücretsiz olarak online oynanabilecek ve “TwelveSky 2 Avrupa” en iyi ücretsiz Pvp oyunu olacağını iddaa ediyor.

Oyunun sistemi iki bölüme ayrılıyor.

Oyuncuya karşı oyuncu (PVP)
    Bilgisayara karçı oyuncu (PVE)
    Oyunun sahibi şirket ise Karahan ALT1 CO. LTD. Şti.

Oyun kavimleri

Oyuna başlarken 3 kavimden birini seçiyorsunuz.

Muhteşem Ejder

Hakkında
    Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir. Temsilcisi – Kılıç Ustası Kurt-Han. Duygusuz ve kurnaz olan bu adam 22 yaşında Ejder Hakanı Oda-Han’ın Baş Eğitmeni konumuna gelmiştir. Oda-Han’ın da hocası olan Usta Yel-Han’ın son öğrencisidir.

Azametli Yılan

Hakkında
    Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.

Azgın Pars

Hakkında
    Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler. Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi
    yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak
    çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.

2. Cevap: Karahan Oyunu

ArkadaşLar şuanda piri reis serverındayım vede şuan ParsLar 1. , Yılanlar 2. , ejderLer 3.
    tavisyem pars oLun mızrakcı falan oLursanız güce yükLenirseniz kimse Alamaz sizi

3. Cevap: Karahan Oyunu

Ezlemim burda bayan oyuncu yokmu hepiniz erkek kılığınamı büründünüz canım yaa :confused:

4. Cevap: Karahan Oyunu

Ben cvp Lıyım :D oyunun içinden :D

asLında var evet hatta bazıLarı benim ark'dı
    ama nedense bizim haLkta bi oLay var buLduLarmı bi bayan başına üşüşüyoLar saçma saçma şeyLer yapıyoLar
    oyun çekiLmez oLuyor :rolleyes: Sert gözükmekte yarar var derim kendini biLmez çok :cool:

Edit : Bide bu KarakterLerin yanında yeni gökkavim geLicek
    bide bu ırkLarın her birinin 3 tane disipLini var yani 3 tane SlLah çeşidi birini seçiyorsunuz..
    İsterseniz detayLI anLatım yaparım :f59:

5. Cevap: Karahan Oyunu

Bence Azametli Yılan Olun Favorim Oyunu Bıraktım Aslında Ama Yine başlıyimi diye düşünüyorum