Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

'Oyun Bölümü' forumunda Karahan tarafından 13 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

Bir süredir Karahan oyunu oynuyorum ama bir türlü pet(Hayvan) düşüremedim.Acaba petler hangi yaratıklardan düşüyor.Bu konuda bilgi sahibi olan biri bizleride bilgilendire bilirmi.?

Şimdiden teşekkürler.

2. Cevap: Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

şunu söLiyim
    pet satan bir adam yoktur oyunda. pet sadece kasılırken ,canavar keserken çıkan item gibi bir eşyadır , ztn onun sağ allta menüsü war ordan çığırıp yollaya bilirsiniz.

yani sonuç şans :D

3. Cevap: Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

Her slottan düsebilir pet . Bana ölü han'dan düstü kelebek zındanda kasarken oyundanda bulman zor herkez arıyor cunku

4. Cevap: Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

ben u2 yim ama pet im yok bu lvla gelene kadar hiç düşmedi :S bu lvlda da düşermi ??:f20:

5. Cevap: Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

Öncelikle Merhaba Herkeze Bir Süredir Bu Forumu İnceliyorum... [Gayet Begendim....]
    Bu Pet Konusuna Bi Acıklık Getirmek İstiyorum.....
    Petler Goblinden Tutun En Güclü Yaratıga Kadar Her Yaratıkdan Her Seviyede Düşebilir....
    Bana MutanT Zepiden Düştü.....

PeLiNcK Arkadasım 1den u33 e Kadar Her lwlda Her Yaratıkdan Dusebilir Pet Olayı Sans Olayıdır....

6. Cevap: Karahan Oyunu Petlerin(Hayvanların) Düştügü Yaratıklar

Ben size bir taktik verim ilk önce yılandan bir çar açın (bu taktik sadece yılanda oluyor) kopuz alın kasılın sonra mağraya gidin orda golemlerde kasılın orda nadir item düşer bana amazon filan düştü ama pet de düşebilir yada 99 madalya biriktirin öyle alın