Karahan online (Yeni başlayanlar)

'Oyun Bölümü' forumunda Leokinq tarafından 8 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Karahan online (Yeni başlayanlar)

goblini

Evet başlayalım konumuza

Karahan online Knight online gibi bir strateji oyunudur char açıp serverlerden birini seçeceksiniz şifrenizi ve kullanıcı adınızı yazıp oyuna başlayın karekter yarat deyin orda karşınıza şunlar çıkacak Ejder kavim, Yılan kavim ve Pars kavim
    Birini seçin sonra orda saçınızı cinsiyetinizi filan ayarlayıp oyuna başlayın :f30::f30:

Köyün Dışına çıkıp 3 goblini öldürüp 2 lwl olun daha sonra 5, 6 lwle geldiğinizde eğitim alın aşağıdaki ustalardan birinin resmi

Bu ustanın adı batıhan

15-20 levele geldiğiniz zaman hayvanlar (Petler) Dikkatinizi çeker

Onların yüzdeleri vardır kasmakta zordur mesala 63-67 ye kadar kasılsanız çok az kasılırlar işte aşağıdaki bir tanesinin resmi

Aslında petler düşer ama çok şanslı olmanız gerekiyor ayrıca madalyalardan da çıkar ama 99 tane olması gerek özlellikle altın madalyadan çıkar brons yada gümüşten çıkması için şanslı olmanız gerekiyor:f30::f30:

Şimdi bazılarınızın aklına şu soru gelir nerden bulacam ben bu madalyayı? cevabı çok basit her karakol savaşlarından birini kazanırsanız 10 tane madalya gelir kaybederseniz 3 tane gelir ama savaşlar bittiğinde üstelik 30-39 savaşındaysanız 150000 gümüş para gelir:f30: 10-19 savaşındaysanız 100000 farklı karakol savaşlarına göre değişiyor neyse şimdi madalyalara dönelim tam savaş bittiğinde kazanırsanız 10 tane kaybederseniz 3 tane düşeceğini söylemiştik tam bittiğinde nerde duruyorsanuz orda düşer madalya tam yerde madalyalardan hayvan almak istiyorsanız muhafıza gideceksiniz ayrıca madalyalar çok değerlidirler

Karakol savaşlarından birini örnek veriyorum aşağıdaki resimde

Karakol savaşları diyelimki yılan kavimdesiniz ozaman karşı kavimler olan pars ve ejder kavimleriyle dövüşeceksiniz

Ama ben her zaman yılan en sevdiğim kavim yılan kaviminin 3 çeşit silahı vardır çift bıçak pala kopuz pala ve çift bıçak yakından saldırmak kopuz ise uzaktan saldırı içindir dönelim karakol savaşlarına yukarıdaki resimdeki 30-39 Doğu denizi karakolu savaşı burda ortadaki mavi yerde durmaya çalışmalıyız

Lütfen bir +Rep verin çok uğraştım

2. Cevap: Karahan online (Yeni başlayanlar)

bende yenıyımde pek bısey anlıyamadım yınede paylaşım için teşekkürler

3. Cevap: Karahan online (Yeni başlayanlar)

Saol Çok Güzel Paylaşmıssın :)

4. Cevap: Karahan online (Yeni başlayanlar)

Bir ara oynamıştım ama pek uzun sürmedi:D 40 küsür lwl de bırakmıştım..