Karahan onLine SS

'Oyun Bölümü' forumunda SeyhSulh tarafından 11 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar baktım forumda SS yok bende ekLiyim dedim iLgi geLirse daha çook ekLerim

evet arkadaşLar oyunun grafikleri falan görün diye ekLedim istek falan oLursa daha ekLerim :D

2. Cevap: Karahan onLine SS

Meraklısı için güzel bir paylalşım teşekkürler...

3. Cevap: Karahan onLine SS

bu tür oyunlar artık çoğaldı ve talepte çok tanıtım ve bilgilendirme için teşekkürler

4. Cevap: Karahan onLine SS

3. sıradaki ss baya bir hıslandırdı beni en kısa zamanda bir ss de benden gelecek SeyhSulh bilesin..:)

5. Cevap: Karahan onLine SS

bekLerim vLLa :D bunun gibi baya bi onLine oyun oynadım zamanında ama bu oyun sardı :D garip bundan önce SiLkroad oynardım sıktı o artık :D

EzLem oyuna geLirsen bekLerim vLla oyunda bi arkadaş iyi oLur server 2 piri reis ben şuanda ordayım vede Parsım istersen server biLgiLerini falan veririm :cool:

6. Cevap: Karahan onLine SS

oooo desene çok şavaştık SeyhSulh..:f30:Acaba kaç kere kestik birbirimizi...:)

Server bilgileri bir yana sen bize yeni bir konu açıp oyundaki eritmelerinin özelliklerini ayrıca şu amazon taşlarının falan ne işe yaradığını anlatsan baya bir iyi olur..:f40:

7. Cevap: Karahan onLine SS

oo abLa tmm dır hazırLarım ben konuLarı detayLı biLgiLeri hemde resimLerLe :D 12 ye kadar hazır oLur :D
    abLa aynı severdayız heraLde :D hangi ırktansın abLa eğer benim lvl den düşüksen ırkLar aynıysa item verebiLirim :f196:

8. Cevap: Karahan onLine SS

Ben Oyunu bırakmıştım :) şimdi yine başlayacağım ben bıraktığımda 2 server vardı 1. ciyi hatırlamıyorum ama 2. alparslan dı xD