Karadayı Dizi Müziği

Konusu 'Diziler' forumundadır ve zamaneanne tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. zamaneanne Üye

  Karadayı Dizisinin Müzikleri


  Karadayı Dizisi Jenerik Müzikleri  [​IMG]

  Eylül ayında Atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Karadayı, şimdiden oyuncuları ve kadrosuyla ilgi çekmeyi başardı. Ay yapım tarafından yapılan; Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor gibi ünlü isimlerin buluştuğu Karadayı dizisinin müziklerini de tanıdık bir isim üstlendi.

  Ezel başta olmak üzere Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu gibi önde gelen dizilerin müziklerini üstlenen Toygar Işıklı, Karadayı dizisinin de jenerik ve dizi müziklerini yapacak.

  [​IMG]

  Marmara Üniversiesi Müzik Eğitimi Bölümü Şan anadalından mezun olan Toygar Işıklı; halen İ. T. Ü . Müzikoloji ve Müzik Teorisi Doktora programına devam etmekte.

  Televizyon ve Sinema sektörüne 2003 yılında giren besteci; sırasıyla Gece Yürüyüşü ( tv dizisi ) Çeşm-i Bülbül ( tv dizisi ) Türev ( Sinema filmi- 42.Altın Portakal fesivali – En iyi film – En iyi Kadın oyuncu ödülleri ) 21 ( Kültür Sanat programı ) Rengahenk ( Kültür Sanat programı ) Yaprak Dökümü ( tv dizisi ) Kırık Kanatlar ( tv dizisi ) Kadınlar ve Erkekler ( show programı) Tutsak ( tv dizisi ) Eksik Etek (tv dizisi ) Dudaktan Kalbe ( tv dizisi ) Menekşe ile Halil ( tv dizisi ) Hoşçakal Güzin (tv filmi ) Aşk-ı Memnu (tv dizisi ) Aşık Veysel " Küçük Dünyam " ( belgesel ) Ezel ( tv dizisi ) Samanyolu ( tv dizisi ) Fatmagül'ün suçu ne? (tv dizisi ) ve Deli Saraylı ( tv dizisi ) Kuzey Güney (tv dizisi) Al Yazmalım (tv dizisi) Güzel Günler Göreceğiz ) (sinema filmi) Son (tv dizisi) isimli yapımların müziklerini yaptı.

  Şimdilik tanıtımları ekranlara gelmeye başlamadığı için dizi müzikleri konusunda bilgimiz sadece küçük fon müziklerinden ibaret. Yakın zamanda dizinin tanıtımları başlayınca müzikleri de buradan sizlerle paylaşacağız.

  Karadayı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Benzer konu başlıkları: Karadayı Dizi
Forum Başlık Tarih
Diziler Karadayı dizisi oyuncuları 20 Aralık 2013
Diziler Karadayı dizisinin oyuncu kadrosu 18 Aralık 2013
Diziler Karadayı Dizisi Nilan Kimdir 30 Ekim 2013
Diziler Karadayı Dizisi Ne Zaman Başlıyor? 5 Eylül 2013
Diziler Karadayı Dizisini Özlediniz mi? 3 Temmuz 2013