Kar Yeniden Kapımızda

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 24 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun Orta Akdeniz'den gelen yeni bir yağışlı havanın etkisine gireceği ve yağışların bugün batı bölgelerde, Perşembe gününe kadar ise Doğu Karadeniz kıyıları dışında tüm yurtta görüleceği tahmin edildiğini açıkladı. "Kısa Süreli Acil" koduyla geçilen uyarıda ise sabah saatlerinden itibaren Kıyı Ege'de kuvvetli yağışın beklendiğini açıkladı.

  BUGÜN İÇİN YAPILAN UYARILAR

  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI : Yağışların; İzmir, Aydın, Muğla ile Antalya'nın batı ve doğu ilçelerinde (Kaş, Demre, Finike, Kumluca, Elmalı, Manavgat, Alanya ve Gazipaşa) kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (Ani sel, su baskını vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

  BUZLANMA VE DON UYARISI: İç ve doğu bölgelerde sabah ve gece saatlerinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

  ÇIĞ UYARISI: Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

  KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın Güney Ege kıyıları ile Antalya'nın batı kıyılarında yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi beklendiğinden oluşabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar, vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.
   
Yükleniyor...
- Yeniden Kapımızda Forum Tarih
Aşk Yeniden Dizisi Oyuncuları, Konusu Medya Bölümü 18 Mayıs 2016
ICQ yeniden karşımızda Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016
Hangi Spor dalı 2016 Rio olimpiyatlarına 112 yıl sonra yeniden dahil edilmiştir Sorun Cevaplayalım 31 Aralık 2015
Aşk Yeniden Oyuncuları Gerçek İsimleri Popüler Diziler 30 Eylül 2015