Kar manzaraları kar doğa resimleri

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 15 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Tabi kardeşim Hakkari de kara doydun,görmek istememen çok doğal.Ama gel gör ki kış denilince kuru soğuk yerine insanın içini ısıtan kar yağışı ve manzarası kadar güzel bişey varmı.Nedense çocukluğumuzu aklımıza getirir,herbirimizin kardanadam macerası vardır mutlaka.Ama ne yazıkki şimdilerde eski kışlar gibi kar bile eski güzelliğini yitirmiş.Büyük şehirlerde kar yağışı işkence niteliğinde..Üzücü..
    Nurdin jestiniz için teşekkür ederim beklemede olacağım,borcunuz olsun o zaman : ))

kar-manzarası.
    kar-manzarası1. kar-manzarası2. kar-manzarası3. kar-manzarası4. kar-manzarası5. kar-manzarası6. kar-manzarası7. kar-manzarası8. kar-manzarası9.

2. Resinler ccok güzel paylasim icin tesekürler Yaren.

3. Kış bir an önce gelsin, Çok özlemişim.
    Teşekkürler Yarenim :f40:

4. Yarencimm ben bütün mevsimleri çok severim ama en çok ta kışı bembeyaz gelin gibi paylaşımın için teşekkür ederim bitanemmm.

5. cokkk guzel resimllerrrr paylasım için tskler

6. kış soğuklarının başladığı bu günlerde kar yağması artık çok yakın gibi görünüyor kar yağana kadar bu resmileri görmek harika emeğine sağlık yaren...

7. yaz mı kış mı diye sorsalar hep yaz derim fakat kar müthiş bir şey :f118:

8. Buralara böyle kar yağmayalı öyle uzun zaman olduki özlediğimi farkettim :(

9. Kar kıştan bahsetmeyinn.... Resimde koymayım... mümkünse 10 sene kar yağmasın...

10. çok severim kışı , kar yağışını
    heryer bembeyaz olur içimde de hep beyaz sayfalar açılır geleceğe dair

sağol yaren emeğine sağlık + REP

11. REP veremedim yaren ilk fırsatta vermeye çalışacağım

12. Beni sıcacık bi odaya koyun. Ben pencereden seyredeyim bu manzaraları. Arada çıkayım dolaşayım ama odanın sıcaklığı hiç soğumasın. Velhasıl kış olsun ama soğuk olmasın