Kaptan yuvadan uÇmuyor...

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 29 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan, geleceğiyle ilgili kararını verdi.


  Kaptanımız, bu sezon da Sarı-Kırmızılı formayı giyecek ve Türk Telekom Arena'da taraftarın önüne çıkma hayalini gerçekleştirecek.Galatasaray'da kalıp kalmayacağı merakla beklenen Arda Turan sonunda kararını verdi. Liverpool ve Tottenham gibi takımların kadrosuna katmak istediği genç yıldız, bu sezon da Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Arda'nın bu kararı almasında birçok etken rol oynadı. Bunların başında ailesi geliyor. Geçtiğimiz hafta Altınoluk'ta tatil yapan 23 yaşındaki yıldız, burada ailesiyle geleceği hakkında enine boyuna tartıştı.

  Baba nasihatı

  Özellikle babası Adnan Turan'ın, Arda'nın takımda kalması yönünde telkinlerde bulunduğu ve “22 yaşında Galatasaray gibi bir takıma kaptan oldun. Yaşın daha genç. En azından bir sezon daha burada kal” dediği öğrenildi. Ayrıca annesine olan düşkünlğü de Arda'nın takımda kalmasında etkili oldu.

  Yeni stat hayali

  Genç kaptanın kalma kararındaki bir diğer etken de daha önce defalarca dile getirdiği, Türk Telekom Arena'da Sarı-Kırmızılı formayı giyme hayali. Geçtiğimiz sezon taraftarlarla sorun yaşasa da Arda, yeni statta taraftarın önüne kaptan olarak çıkmayı çok istiyor.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Kaptan yuvadan uÇmuyor Forum Tarih
Kaptan Kusto Müslüman Oldumu Kısa Bilgiler 4 Nisan 2014
Kaptan Kusto kimdir kısaca Hakkında bilgi 3 Nisan 2014
Kaptan grant ın çoçukları kitabının özeti Merak Ettiklerimiz 9 Aralık 2012
halime kaptan'ın öykü haritası Soru Cevap 7 Kasım 2012