Kapaklardan Buzdolabı Süsü Yapımı

'El Becerileri' forumunda Yasemin tarafından 11 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

 1. Kapaklardan Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır


  Bayanlar mutfaklarında süsü çok severler özellikle kendi el emekleri olunca dahada çok severler.Buzdolabı süleri hazırlamayı seven bayanlar sizler için Kapaktan Buzdolabı Süsü nasıl yapılır kısaca anlatmak istiyorum emeğinize değeceğini düşünüyorum geröekten çok hoş görünüyorlar hemd eoldukça kolay yapılıyor.

  Evet bayanlar sizde elinizde bulunan fazla içecek kapaklarından buzdolabı süsü yapmak istermisiniz cevabınız evet ise hemen gerekli malzemeleri hazırlıyalım ve kapaktan buzdolabı süsü yapımına geçelim ne dersiniz?

  Kapaktan Buzdolabı Süsü yapmak için gerekli olan malzemeler?

  *Şişe kapakları
  *Silikon tabancası
  *Zımpara kağıdı
  *Sıcak yapıştırıcı stikleri
  *Küçük mıknatıslar
  *Altıgen somunlar

  Yalnız kullanacağımız kapaklar düzgün olmalı özellikle buna dikkat edin bayanlar.Silikon tabancasını bulamaış olabilirsiniz başka bir yapıştırıcıda kullanabilirsiniz japon yapıştırıcısı olabilir.Altıgen somunu kullanmamızdaki neden ise buzdolabımızın zarar görmesini engellemek içindir.

  Zımpara işlemleri için şişe kapaklarını ve mıknatısları birbirine yapıştıracağız şişe kapklarının içini ve mıknatısı güzelce zımparalayın bu işlem kapağın kayganlığını azaltmak için bunu yapmanız gerekmektedir.Daha sonra zımparalanan mıknatıs somunları yapıştırıcı yardımı ile mıknatısa yapıştırın civatanın ortasına biraz yapıştırıcı dökün daha sağlam olacaktır.İşte hepsi bu kadar bayanlar Hazırladığınız buzdolabı süslerinizi buzdolabınızın üzerine yerleştirin ve iyi günlerde kullanın..

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kapaktan-buzdolabi-susu-yapilisi-28114.jpg]kapaktan-buzdolabi-susu-yapilisi-28114[/IMGALT]
   
Yükleniyor...
- Kapaklardan Buzdolabı Süsü Forum Tarih
Hamurişleri Buzdolabında Nasıl Saklanır ? Merak Ettiklerimiz 16 Haziran 2014
Buzdolabı kokusunu gidermek için ne yapılır Merak Ettiklerimiz 7 Haziran 2014
El Yapımı Buzdolabı Süsleri El Becerileri 5 Haziran 2013
Keçeden buzdolabı süsü yapımı Bunları biliyormusunuz 23 Mayıs 2013