Kapak Laflar 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 12 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. 2014 Kapak Laflar

2014 Yılına özle en gözde Kapak laflar İlginç dikkat çekici aradığınız kapak sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kapaksozler-187.jpg]kapaksozler-187[/IMGALT]

Doğduğum Kusurdu Yaşantım Hata Ben isyan Ederim Böyle Hayata..

AsLa KaybettikLerim Olmadı vazgeçtiklerim oldu

Bir intihar saldırısıydı dudakları . En azılı militanlara taş çıkartan ... Ah nasıl ölünmez ki !?

Yüzümde hüzünden gölgeler varsa o hüzün yüzündendir olsa olsa..

Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır.. Yaşamak; sevmeyi,sevilmeyi hakeden birinin kalbinde olmaktır...

Hayatın en hüzünlü anı deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.

Gidiyorum dedim.Cehenneme kadar yolun var dedi. O halde daha çok karşılaşırız. dedim. Sustu..

Kiminin Herşeyiyim Kiminin sahip olamadığı tek şeyim

Al sana yeni adres. Oturmaya bekleriz dön dolaş mahallesi arabul caddesi

Sen sevdiğin için sakın utanma, utanması gereken; sevildiğini bildiği halde sevmesini bilmeyendir aslında.

İnsanın sevdiği birini son kez görmesinden daha kötü olan tek şey; Onu son kez gördüğünü biliyor olmasıdır.

Her gece üstünü açma üşütürsün diyeceğine Kalbini açma üzülürsün deseydin bee anne

Bazen ona bişeyler yazarsın, yazar silersin.. yazar silersin.. O hiçbirini okumamış olur; ama sen hepsini söylemiş olursun.