kapak ayrılık mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve HazaN tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin

Kapak mesajlar ayrılıkla ilgili,
    Ayrılıkla ilgili kapak mesajlar

> aşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa…!

> Ne ferdi ne orhan sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi

> sendeKi güzeLLik ne ki, bendeKi aşkıN yaNınDa.

> Bir zamanlar sana gönül vermişsem rüyamda düşümde seni görmüşsem senden başkasını sevmem demişsem alırım tövbemi sensizde olur.

> Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

> Birdaha Aynısını tekrarLarsan şuandan itibaren ilk ve son benim yüzümü görüceksin hayatında.

> Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!

> Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımız ……. Serserisiyiz

> CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

> Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesi m sen olsan şimdi ÖLÜRÜM!

> Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

> Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Benzer konu başlıkları: kapak ayrılık
Forum Başlık Tarih
Facebook Kapak Fotoğrafları Ayrılık 23 Eylül 2012
Karışık Sözler Kapak Ayrılık Sözleri - Hüzünlü Ayrılık Sözleri - Acı Kapak Ayrılık Sözleri 22 Haziran 2011
Sohbet ve İletişim kapak ayrılık nickleri 11 Mart 2011
Karışık Sözler kapak ayrılık sözleri 11 Mart 2011
Ders notları 23 nisan ile ilgili ödev kapakları 14 Şubat 2014