kanka sözleri 2015-harbi kanka sözleri 2015

'Güzel Sözler' forumunda Ezlem tarafından 20 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kanka Nickleri 2015

  siz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.
  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.
  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.
  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.
  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
   
Yükleniyor...
- kanka sözleri 2015 Forum Tarih
Anlamlı kanka sözleri 2015 Güzel Sözler 20 Şubat 2011
Kanka Sözleri Mesajları Facebook 2014 Sosyal Medya 13 Temmuz 2013
kanka nickleri sözleri Güzel Sözler 29 Mart 2011
kanka sözleri kısa Güzel Sözler 20 Şubat 2011