kanka sözleri 2012-harbi kanka sözleri 2012

Konusu 'dostluk sözleri' forumundadır ve Ezlem tarafından 20 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. Ezlem Üye

  2012 kanka sözleri

  2012 msn kanka nickleri


  Kanka Nickleri 2012

  siz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.
  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.
  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.
  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.
  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.


Benzer konu başlıkları: kanka sözleri
Forum Başlık Tarih
Facebook Kanka Sözleri Mesajları Facebook 2014 13 Temmuz 2013
dostluk sözleri kanka nickleri sözleri 29 Mart 2011
dostluk sözleri kanka sözleri kısa 20 Şubat 2011
dostluk sözleri Anlamlı kanka sözleri 2011 20 Şubat 2011
dostluk sözleri Kanka nickleri , msn nickleri , güzel kanka sözleri 20 Şubat 2011