Kandıramassın Beni Yarışması

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 1 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Fox Tv ekranlarında Yeni bir yarışma programı 'Kandıramassın Beni'.
    Kandıramassın beni yarışması 4 ağustos 2009 tarihinde başlayacak, programını askerden bu yıl dönen çocuklar duymasın’dan tanıdığımız Vatan Şaşmaz sunacak.

Eğlence ve Süpriz Var

Evet kandıramazsın beni adlı yarışmada hem eğlence hem de süprizler bulunuyor. Henüz süprizlerin ne olduğunu bilmiyoruz ama 4 ağustos tarihinde hep beraber izleyip göreceğiz.

Nasıl Bir Yarışma ?

Fox Tv yapımcıları şu ad sadece bir iki kelimeyle kandıramazsın beni yarışmasını açıkladılar ama süprizler olacağından dolayı tam detaylı olarak açıklamadılar. Yarışmacılar ünlülere sorular soruyor ve iki yarışmacı oluyor. Önemli olan ülüler sorulara doğru mu yanlış mı cevap vermesi. Bunun yanı sıra ise yarışmacılar bunları tahmin ediyor.

Hangi Ünlüler Bulunuyor ?

Evet son başlığımızda ise kandıramazsın beni yarışmasında hangi ünlüler bulunacak onları yazalım. Yarışmada kutular olacak; şimdilik pek detay yok ama 9 kutuda 9 tane ünlü olacak. Müjdat Gezen, Alp Kırşan, Deniz Özerman, Cenk Erdem, Yıldo, Fahriye Evcen, Ebru Akel, Nedim Saban, Esra ve Ceyda Kardeşler. Kandıramazsın beni yarışmasında özellikle esra ve ceyda kardeşler sürekli izlenecektir diye düşünüyorum.

Kandıramazsın Beni Başvuru Formu

Yarışma 4 ağustos 2009 tarihinde 20:00 sularında Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla fox tv ekranlarında olacak. Bakalım esra ve ceyda kardeşler nasıl yarışacaklar.