Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Kalp Ağrısı dizisi beklenen ilgiyi göremedi iddiasıyla yayından kaldırıldı söylentilerine son nokta konuldu.
    Reyting kurbanı olma yolunda hızla ilerleyen dizi yapımcıların ve ATV nin bir araya gelip anlaşmasıyla şimdilik tehlikeyi atlattı. 13 bölüme kadar devam edecek dizinin kaderi bu süre zarfında alacağı reytinge bağlı olarak belirlenecek.

2. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

RTÜK Haklı böyle Filmler Kaldırılmalı Yani ..:f40:

3. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Aşk-ı Memnu dururken niye Kalp Ağrısını kaldırsınlar Rizeli yapma yahu
    Kavak Yellerini de unutmasınlar hani
    bu tarz dizilerle aile bağlarını, arkadaşlık sınırlarını, dostluk kavramını zedeliyorlar

4. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Her kanal dizi kaynarsa olacağı böyle olur.

5. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Abla Ben Zaten Onları Dizi Olarak Görmüyorum.İkisini De İzlemem.Kurtlar Vadisi Dururken Neden Böyle Saçma Dizileri İzliyeyim.:)

6. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Kurtlar vadiside tam yerli yerinde bi dizi ya sanki.Çocukların piskolojisini bozan onları şiddete yönelten diziler arasında birinci sırada onu bunu bilmem arkadaş reyting yapıcam para kazanıcam diye türk dizilerinin suyunu çıkardılar.Açın CNBC-e'yi ya da diğer yabancı kanalları izleyin..Ne Aşk-ı Memnu gibi aile düzenine saygısızlık var, Ne de Kurtlar vadisi kadar şiddet:f40: :f24:

7. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

HazaN Abla Ask-ı Memnu kalkarmı ki ?
    Haklsıın bencede ama reyting kurbanı iste..

8. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Bence Kurtlar Vadisi şiddeti deyil de gündemdeki olayları bizlere açık açık neyin ne olduğunu gösteren bir dizi.
    İnsanlar Kurtlar Vadisinde görmek istediklerini görüyorlar şiddet isterse şiddeti görür ama gündemdeki olaylar hakkında bilgi isterse bence en açık ve net bilgi orda.. :f40: :f196:

9. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Gündemdeki bilgileri takip etmek için haber programları var eğer gündemi takip etmek isteyen olsaydı haberleri izlemekle yetinirdi, bence insanlar içindeki şiddet ve mayfa oyununu izliyo;)

10. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Şekerciimin dediği gibi her kanal dizi kaynarsa böyle olur. İnsanlar hangi birini izleyecek yaw? Tabi reyting kurbanı olurlar:f196:

11. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

Hiç güzel değildi zaten bir bölümüne denk geldim sıkıntıdan bunaldım :f20: Kumanda icat oldu olalı kanallar yarış içindeler, naapsınlar :)

12. Cevap: Kalp Ağrısı dizisi bitti mi?

kalp agrısı baslarda ıı dı ama sonlara doru bozdular kavak yellerı de bı ara boleydı ama kendını duzelttı sımdı cok ıı