Kahverengi Akıntı Neden olur

'Sağlık bilgisi' forumunda Belinay tarafından 29 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kadın sağlığı oldukça hassa bir konudur ihmale gelmemesi gereken bazen önemsiz gibi görülen sıkıntıların belkide büyük sorunlara neden olabilmesi nedeniyle bu konularda özellikle kadın hastalıkları konusunda kadınlarımızın çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kahverengi-akinti-nedenleri-47391.jpg]kahverengi-akinti-nedenleri-47391[/IMGALT]

  Öncelikle tüm kadınca sıkıntılarınızda mutlaka bir jinekoloğa başvurmalısınız bunu sakın unutmayın bayanlar.Kadınlarda vajinal akıntı renksiz, kokusuz ve beyaz olduğu sürece bir enfeksiyonun yada bir sıkıntıdan bahsedilemez.

  Fakat akıntının kötü kokulu ve renkli olması durumunda bir enfeksiyonun olduğu şüphesini uyandırır.Kadınlardaki akıntının sarı, yeşil, kanlı ve kokulu olması anormal bir değişiklik olduğunun habercisi olabilir.Bu gibi anormal akıntılarda doktora gidip tedaviye başlamalısınız mutlaka.Ayrıca Kadınlarda görülen sarı vajinal akıntı stres, yanlış yaşam tarzı, vücuttaki toksik maddeler nedenli olabilir bu durumlar ortadan kaldırıldıktan sonra akıntı normale döner.

  Yalnız bazı durumlarda sarı vajinal akıntı ciddi sağlık sorunlarının habercisi olabilir bu gibi durumlarda mutlaka bir uzmana başvurmak gerekmektedir.
   
Yükleniyor...
- Kahverengi Akıntı Neden Forum Tarih
Gebelikte olan kahverengi akıntı neden olur Bebek Bakımı 20 Aralık 2013
Gebelikte Kahverengi Akıntı Leke Normal mi? Sağlık Rehberi 18 Mayıs 2016
Adet Döneminden Sonra Gelen Kahverengi Akıntı Kadınca 14 Mart 2014
Adet bittikten sonra gelen kahverengi akıntı Kadınca 12 Mart 2014