Kahve Falı Nasıl Bakılır

'Kısa Bilgiler' forumunda Sitem tarafından 27 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. Kahve Falı Nasıl Bakılır
    Kahve falı Makale

Malum razaman geldi geliyor derken kapımıza kadar dayandı.Tabi biz hanımlarda haldır haldır ramazan temizliğine başladık.Yoğun temizlik aktivitesinin içinde komşularla yorgunluk kahvelerinden ve kahve fallarındanda geri kalmıyoruz.

Tabi bizimkine kahve falı bakmak denmez daha çok kahve falı sallama daha uygun..Peki kahve falı nasıl bakılır.Bu gün sizlerle yakın çevrenizdekilere kahve falı nasıl bakılır onu paylaşacağım..Öncelikli kural tanımadığınız kimseye fal bakmayın..

Evet başlıyoruz işte size güzel bir kahve falı örneği;

Biz hanımlar evimizde olup bitenleri arkadaşlarımızla komşularımızla paylaşmaya bayılırız.”Bizim buzdolabı çok eskidi adamla birbirimize girdik neyse sonunda gönlü olduda yarın yeni bir dolap almaya gideceğiz” diyen komşuma baktığım falı sizlerle paylaşıyorum..:f196:

Öncelikle fincanı elinize alıp içinde hazine arıyormuşcasına iyice bir gözden geçirip söze öyle başlayın..:f63:

Ayy canım bir şeye canın çok sıkılmış bir karmaşa olmuş birisiyle kavga ediyorsun sanki aha bak burada gördünmü sanki iki kişi ağız ağza kavga ediyor.

"karşıdakinin tepkisi ayy evet gördüm gördüm”

Neyseki sonu tatlıya bağlanmış bak burada 2 kuş ağız ağıza vermiş muhabbet ediyor.Eşine benziyor sanki bu kişi (eşinin tipi tarif edilir)
    Ayy sen bir eşya alıyorsun büyük bir şey giriyor evine eli kulağında bugün yarın bak demedi deme..:)

Arkasında krişe fal sözleri 2 güne kadar küçük bir miktar para geçecek eline (2 gün sonra arkadaşın günü var ) gelen tepki şu şekilde;

“aa evet 2 gün sonra günüm var. Ordan gelecek “

bir yol çıkmış ama kapalı bir dileğin var olacak ama vakti var..Ay şekerim bu kadar başka bişey yok..deyip falı bitiriyorum..

Gelen tepki ayy kız bide bilmiyorum diyorsun ne var ne yok söyledin ..söylediğin her şey doğru

( neden acaba..:))

Sevgili dostlarım fala inanmayın falsızda kalmayın..:f196:

Ve unutmayın olacakları ALLAH tan başka kimse bilemez..

Yazan:Sitem 27.7.2011
    Forumdas.net

2. blackpearl

blackpearl Yasaklı

Cevap: Kahve Falı Nasıl Bakılır

harika:)