Kahperengi Kitap Özeti

Konusu 'Kitap Tanıtımı' forumundadır ve zamaneanne tarafından 24 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. zamaneanne Üye

  Kahperengi Kitabının Özeti


  [​IMG]

  Doğan Kitap tarafından basılan yazar Hande Altaylı'nın omanı Kahperengi son olarak bir dizi senaryosu olarak uyarlandı. Kahperengi; romanları yayımlandığında en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı'dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı bir içeriğe sahip.

  Aşka Şeytan Karışır
  ve Maraz gibi çok okunanlar listesinde yer alan kitaplara imza atan Hande Altaylı yine farklı bir aşk romanı ile okurları ile buluşuyor.

  Kahperengi'de Sevginin yerine mecburiyetin olduğu bir ailede büyüyen bir kızın ilk aşk ile tanışmasını ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması, daha sonra ayrılık ile geride kalan yolların aslında nefrete ve ihanete gittiğini anlaması konu ediniliyor.

  Aşka ve yaşama dair farklı bir roman okumak isteyenlerin beğeneceği türde samimi ve sarsıcı bir kitap Kahperengi.

  Hande Altaylı tam bir metropol hikâyesi anlatıyor bize. Tabii küçük kasaba sıkıntısının izleri de var bu hikâyede… Geçmişten de gelse, o izler de seziliyor hikâyede. Ve büyük bir aşk var. Karşı konulmaya çalışılan, direnilen ama vazgeçilemeyen. Okuru kendine sımsıkı bağlayan, ustaca kurgulanmış, günümüze ait bir roman Kahperengi. Baharın yüzünü gösterdiği şu günlerde keyifle okumak için ideal bir seçim.

Benzer konu başlıkları: Kahperengi Kitap
Forum Başlık Tarih
Televizyon kanalları Kahperengi Dizisinin İsmi Neden Değişti 1 Ocak 2013
Diziler Kahperengi Dizisi Oyuncuları 25 Aralık 2012
Diziler Kahperengi Dizisi Hikayesi 25 Aralık 2012
Diziler Kahperengi Dizisi Konusu 24 Aralık 2012
Diziler Kahperengi Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 24 Aralık 2012