Kafanın Orada İşi Ne

'Resimler' forumunda Blue tarafından 25 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Bu işi en güzel çocuklar ve hayvanlar yapıyor. Sonunu düşünmeden hareket edilince böyle ilginç manzaralar çıkıyor ortaya. Siz siz olun yaramaz çocuğunuz ile evcil hayvanlarınızı çok fazla yalnız bırakmayın.
    0118w.

0118w. 0218. 0318h. 0418. 0517r. 0817. 0918. 1017q. 1115h.

2. Kafalarından önce burunlarını sokmasalar ah herşeye... haliyle böyle manzaralar çıkıyor ortaya :f30: :f30: küçükken benim kafamda balkon demirine sıkışmıştı iyi bilirim acısını

3. Seninde mi sıkışmıştı.Benim de başımdan böyle bir durum geçti.Aynen balkon demirine sokmuştum kafamı :oops:

O ne çığlıktı öyle bende ki sesimi duyanlar balkondan düştüm sanmışlar :f30:

4. :D:D ben pencerenin demir parmaklarına sıkıştırmıştım.hatta babam hatıra olsun die fotoğraf çekmiş:D şaka gibi bizim pencerenin önünde demir parmaklıklar vardı onun altında da girş kapısı yani pencerenin altında ben 2. kattaydım (3 katlı ev) oyuncağım o kapının üst tarafına düşmüştü orda güneşlik gibi bişe vardı onun üstüne... bende onu alıım die kafamı oraya sokmaz mıyım :D cidden şaka gibi tamı tamına yarım saat ordan çıkarmaya çalıştılar beniiii :D