Kadir Doğulu Pis Yedili'den Neden Ayrıldı?

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 15 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Kadir Doğulu Pis Yedili Dizisinden Neden Ayrıldı

Show Tv ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Pis Yedilinin yakışıklı başrol oyuncusu Kadir Doğulu'nun diziden ayrılması hayranları çok üzdü.Pis Yedili dizisinde canlandırdığı karakterin çok sevildiği yakışıklı oyuncunun birden bire diziden ayrılmasına hayranları ve dizinin müdavinleri hala alışamadılar.

Diziden ayrılma sebebini tam olmasada açıkladı.Kadir Doğulu diziden ayrılma sebebinin Meryem Uzerli gibi tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddiaları değil böyle bir şey olmadığını söyleyen genç oyuncu sözlerine şöyle devam etti.Hayır böyle birşey yok diziden ayrılmamın başka bir nedeni var ve ben bunu basına açıklayamam dedi.
    Gani Müjde Kadir Doğuluiçin ne zaman isterse ona kapımız açık açıklamasını yaparken genç oyuncu Kadir Doğulu arada Gani Müjde olmasa herşey daha farklı olurdu ona çok şey borçluyum bu yüzden susuyorum yoksa ben çok şey konuşurdum diyen genç oyuncu Pis Yedili dizisinden keyfinden ayrılmadığını da son olarak sözlerine ekledi.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kadir-dogulu-28211.jpg]kadir-dogulu-28211[/IMGALT]