Kadınların Hoşlandıkları İltifatlar

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Yasemin tarafından 22 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Kadınlar Ne Duymak İsterler

Kadınlar en çok ne duymak isterler kadınlara söylenecek en güzel sözler en güzel iltifatlar.Biliyoruzki hepimiz biz kadınlar olarak iltifat duymaktan çok hoşlanırız.Ama bazı iltifatlar vardırki bizleri mest eder bu güzel iltifatlar karşısında hiçbirşey söyliyemeyiz.Bu iltifatlar hangilerimi işte o erkeklerin bilmesi gereken kadınlara yapılacak en güzel iltifatlardan bazıları...

Bir kadına söyliyebileceğiniz en güzle iltifatlar.Zekana bayılıyorum.Çok zeki bir kadınsın,Annemle kendi annen gibi ilgileniyorsun,Böyle güzel laflat etmem için senin gibi çok kitap okumam gerekiyor,Beni güldürmeyi başaran tek kadın sensin,Senden öncki sevgililerimi hatırlamıyorum,Senden başkasına bakmadım,Sen yanımdayken aklım başımdan gidiyor.Çok zekisin,Senin yanımda olman benim mutluluk kaynağım,hem bu kadar zeki hem bu kadar güzle nasıl oluyorsun,seninle değilken bile hep seni düşünüyorum,sen tanıdığım en iyi anne olacaksın,çok güzelsin,sana bayılıyorum bu böylece sürer gider beyler okudukça inanamadım bend ebu sözlere bu iltifatlara hangi kadın tepkisiz kalırki.Sevgilinize eşinize kız arkadaşınıza bu güzel iltifatlardan yapabilirsiniz abartmadan tabiki mutlaka hoşuna gidecektir.:f40:

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kadinlarin-duymaktan-hoslandiklari-iltifatlar-3519.jpg]kadinlarin-duymaktan-hoslandiklari-iltifatlar-3519[/IMGALT]