Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özellik

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kadınların Erkeklerde aradıkları özellik

  Dış görünüş

  Erkekler kılık kıyafetlerine kadınlar kadar özen göstermiyor, onlar için çoğu zaman temiz olması yeterli. Oysa, kadınlar dış görünüşte yakışıklılıktan çok erkeklerin nasıl giyindiğine dikkat ediyor. Özellikle spor şıklık ve iyi bir parfüm kadınlar için çok şey ifade ediyor.

  Fizik olarak erkeksi bir görünüm her zaman tercih ediliyor. Demek istediğimiz bir kas yığınına dönüşmüş erkek değil, yalnızca çelimsiz görünmeyen bir erkek.  Kendine güven

  Kadınlar kendine inanan, kararlarından emin erkeklere hayranlık duyuyor. Fikirlerine güvenen erkek kişiliği sağlam bir imaj sergiliyor.

  Espri yeteneği

  Kadınlar için espri yeteneği olan bir erkek eğlencelidir. Tabii bayat ve seviyesiz espriler değil, zeka ürünü olan esprilerden bahsediyoruz.

  Saygı duyulması

  Etrafındaki kişilerce saygı duyulan ve fikirleri önemsenen kişi kadınların gözünde daha da yükselir. Erkeklere tavsiyemiz eğer etrafınızdaki kişilerin size saygı duymadığını düşünüyorsanız ya tavrınızı değiştirin ya da bu kişilerden uzaklaşın.

  Değerli hissettirme

  Kadın, birilerinin hayatında önemli yer taşıdığını bilmek ister. Değerli olduğunu hisseden kadın, karşısındakine de aynı değeri verir. Bir kadının kalbini kazanmak isteyen erkek öncelikleri arasındaki en ön sıraları sevdiği kadına vermesi gerektiğini unutmamalı!
   
Yükleniyor...
- Kadınların erkeklerde aradıkları Forum Tarih
Kadınların erkeklerde en çok aradığı özellikler hangileridir? Zaman Tüneli 1 Ağustos 2009
Kadınların eli erkeklerden daha 'bakteri'li! Haberler 6 Kasım 2008
Kadınların Teknolojideki yeri ve merakı Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Kadınların en çok zaman harcadığı şey Kadınca 16 Mayıs 2016