Kadınların En Yaşlı Göründüğü Gün

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 31 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Kadınları ilgilendiren yine farklı bir araştırma sonucu paylaşıyoruz sizlerle bunu hiç düşünmüşmüdydünüz bilmiyorum ama bakın kadınların en yaşlı göründükleri gün hangi günmüş.Yapılan araştıma sonucunda Bilim adamları, kadınların her çarşamba öğleden sonra saat 15.30'da en yorgun ve en yaşlı hallerine büründüklerini belirlemiş hiç dikkat etmemiştim açıkcası.

  İngiltere'de ve ABD'de Bir kozmetik firması tarafından yüzlerce kadının katılımıyla yapılmış bu araştırma, her 10 kadından bir tanesi çarşamba gününü haftanın en stresli günü olarak gördüğü ortaya çıkmış.Yapılan Çalışmaya göre, çarşamba öğleden sonrasında enerji düzeylerinin dibe vurması, iş stresinin tavan yapması ve haftasonundan kalan yorgunluğun tüm etkisini göstermesi sonucu kadınlar yaşlı görünüyor ve yaşlı hissediyorlarmış.

  Ypaılan araştırmada Kadınların kendilerini en mutlu hissettikleri gün ise cuma. Çalışmaya katılan kadınların yüzde 60'ı, cuma günü kendilerini son derece mutlu ve neşeli hissettiklerini belirtti.İşte bu haber güzel ve doğru evet cuma günleri kadınlar gerçekten çok mutu oluyorlar kendi adıma söylemem gerekirse ben çok mutlu oluyorum Cuma günleri :)
   
 2. Cevap: Kadınların En Yaşlı Göründüğü Gün

  Evet bunu okumuştum...Ama benim en yaşlı göründüğüm gün pazartesi sabah saatleri:)))
   
 3. Cevap: Kadınların En Yaşlı Göründüğü Gün

  Sanırım benim durumum daha vahim ben kendimi her sabah yaşlı hissediyorum :)
   
Yükleniyor...
- Kadınların Yaşlı Göründüğü Forum Tarih
Kadınların Teknolojideki yeri ve merakı Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Kadınların en çok zaman harcadığı şey Kadınca 16 Mayıs 2016
Kadınların Beyni Daha İyi Çalışıyor Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Kadınların Emeklilik Yaşı Kaç Oldu? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016