Kadınların Beklentileri

'Sosyal Konular' forumunda NURDİN tarafından 22 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

İŞTE MÜKEMMEL ERKEĞİN TARİFİ

Her kadın sevgilisinden bazı şeyler bekler. Bazıları herkesin bildiği bazıları ise yapılmadığında ilişkinin sonuna gelinmesine neden olan şeylerdir..

İşte kadınların erkeklerden beklentileri..

1- Tartışma sırasında bile kibarlığını bozmayan, hakaret ettiğinde aşkın azalabileceğini bilen.

2- Kadının saçlarını okşayan, ona iltifatlar eden biri. 3- İhtiyaç olan her durumda ilgisini sevgilisine yönelten. 4- Sevgilisinin başarılarıyla gurur duyan ve her ortamda bunu vurgulayan. 5- İlişkiyi arkadaşlarına, ailesine ilan eden.6- Beğenisini her

fırsatta dile getirmesi, sevgilisini arzulayan.

7- Sınırsız sevgiden önce saygıya sahip olan.

8- Rahatlatıcı ve dürüst olan, gerektiğinde size duymak istediği şeyleri söyleyebilen.

9- Mesaj yerine sesi duymak için arayan.

10- Partnerini her zaman her konuda destekleyen, öneri ve fikirler veren.

11- Partnerinin çok beğendiği hediyeler alan.

12- Bir şövalye gibi davranan. Sizi her türlü durumda koruyan.

13- Garip alışkanlıkları olan sevgilisinin bu halinden keyif alan, onu olduğu gibi kabul eden.

14- Arkadaşlarının yanında sevgilisiyle gurur duyan.

15- Zor bir günün sonunda özel ilgi gösteren, doktora gitmesi gereken sevgilisinin yanında olan, ev işlerinin yarısını sahiplenen bir erkek bir kadın için tek kelimeyle mükemmeldir.

daha başka :f63:çekinmeyin söyleyin bayanlar başka istekleriniz varsa biz burdayız:f196:

2. Cevap: Kadınların Beklentileri

16)Bir erkek sesini yükseltmeyecek kadın çığlık atarken bile :f106:

17)Yemek işlerinden biraz anlayacak :f106:

3. Cevap: Kadınların Beklentileri

Kısaca bayanları herşeyi ister.
    Erkekler sadece gerekenleri ister. :)

4. Cevap: Kadınların Beklentileri

Off bee Josh'ın resmi de süper durmuş orda.. Ben Josh'ı gördüm ya bişi istemiyorum başka..:f106: