Kadınları Baştan Çıkarmanin Yolları

'Sosyal Konular' forumunda okkan tarafından 28 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Aslında bir şey yapmanıza gerek yok, Onlar kendi kendine baştan çıkabiliyorlar.:) Hatta zıvanadan da çıkabiliyorlar.:f30: Ama yine de ben uzman görüş istiyorum derseniz aşağıya bir göz atın bakalım.:f63::f40:

Çabuk iletişime geçmelisiniz

"Araştırmalara göre, ilk izlenim çok önemli. Bu adımı tamamladıktan sonra hiç vakit kaybetmeden ortak çok şeyinizin olduğunu kanıtlamalısınız."

Hızlı davranın

Ortak görüşlerinizi veya zevklerinizi ortaya koyacak ucu açık sorular sorun. Unutmayın kadınlar karşısındaki erkekte güven, iletişim ve elektrik ararlar. Kendi arkadaşlarınızla arkadaş olmasını sağlayın

Av peşinde olmadığınızı ona hissettirin. Bunun en kolay yolu da, ilişkinize arkadaşlarınızı da dahil etmektir. Kadınlar özel olmayı sever. Arkadaş ortamlarınıza onu da dahil ederek ona tek gecelik bir ilişki olmadığını hissettirebilirsiniz.

Gizli yeteneklerini keşfedin

Kadınlar, içe dönük yeteneklerinin fark edilmesinden hoşlanırlar. Onların kendi karakterini yansıtan yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışarak egolarını besleyin.(Pehh daha neler tavsiye etmem gereksiz bişi, yormayın kendinizi.:f63:) Her zaman fiziksel görünüşleriyle ilgili yorumlardan kaçının. "Bilmem ne gazetesinde yer alan habere göre gördüğüm en güzel kadınsın" gibi cümleler samimiyetinizin azalmasına ve ilişkinizin zarar görmesine neden olabilir. Sadece doğal olmayı deneyin.

O'nu sosyal açıdan baştan çıkartın

Samimiyet ve güven hissinden sonra o'na olan ilginizi göze gelecek birtakım davranışlarla beslemeye çalışın. Örneğin sahilde gezerken veya yürüyüş yaparken elinizi beline koyarak o'na yol gösterin. Bu gibi ince davranışlar karşı tarafa olan ilginizi açıkça ortaya koyar.

O'nu yavaş yavaş ateşleyin

Kadınların hislerine dokunabilmek yakın temaslarla gerçekleşir. Yalnız bunu yaparken çok nazik ve anlayışlı olmalısınız. Kadınların yörüngesine girmek demek saldırmak veya kaba davranışlarda bulunmak demek değildir.(Burası kesinlikle yalan kadınlar kaba ve sert erkeklerden hoşlanıyor. ÖRN: Ben... :f30: ) Sakin ve nazik olun. Mesela boynuna bir öpücük kondurun. Bu tür oyunları kadınlar sever.

Uzmanların görüşlerini okudunuz.Bence tam tersini yapın daha fazla başarılı olursunuz ;) :)

2. Cevap: Kadınları Baştan Çıkarmanin Yolları

Bunları yapmakla baştan çıkardığınızı zannedersiniz sadece. Taktığınız maske ergeç düşer nasıl olsa :f196:O zaman baştan değil yoldan çıkan siz olursunuz :f30:

3. Cevap: Kadınları Baştan Çıkarmanin Yolları

Tam yoruma niyetlenmis iken Wish in yorumunu görünce vazgectim. :)