Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

'Kadınca' forumunda Dark tarafından 16 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. İngilterede Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

İngiltere'de kadınların sevdiği erkek tipi araştırmasına göre kadınlar metroseksüel erkeklerden çok bira göbekli, tıraş olmayan erkekleri seviyor.

Araştırmaya katılan 5 bin 192 kadının onda sekizi kendisine özen gösteren erkeklerden çok, göbekli, bira içen ve vücudunu tıraş etmeyi sevmeyen erkekleri beğendiklerini söyledi. Kadınlara, göğsündeki kılları tıraş eden, alışverişe çıkıp saatlerce ne alacaklarına karar veremeyen, kozmetik malzemelerini ezbere bilen, parfümünün markasına bağımlı yaşayan erkekler itici geliyor. Kadınların sevmedikleri erkekler arasında futbolcu Cristiano Ronaldo gibi tüm gün güneşlenip bronzlaşmaya çalışan erkekler de var.

Araştırmaya göre kadınlar Ronaldo'yu fazla bakımlı buldukları için beğenmiyor.

Ben Bu Avrupalıları anlamıyorum

2. Cevap: Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

Erkekler de orta yolu bulmuyor ki ya aşırı ve itici bir şekilde çok bakımlı ya da çok bakımsız:f84:
    Dolayısıyla tercih doğal olandan yana kullanılıyor:)

3. Cevap: Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

Aşırı derece bakımlı değil de bakımlı olması çok önemli bence.

4. Cevap: Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

Temiz olmalı en başta göbekmi ıyyyy :)

5. Cevap: Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

Türk kası o canım :f30:

6. Cevap: Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

bencede temiz olmalı çok bakımlı erkekler beni itiyo düşünsenize bişey kaldırıcak yada bi iş yapıcak tırnagım kırılır üzerim kokar feln dio:D:D:Dıyyyyyyy

7. Cevap: Kadınlar Bakımsız Erkekleri Seviyor

Dipnot : Ben Bu Avrupalıları anlamıyorum

Bende anlamıyorum yaa:f1:

:f30:Çok güldürdün beni Dark Abi...