Kadın Sürücüler

'Eğlence' forumunda KaRL_ tarafından 18 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Trafikte bayanları nasıl bilirsiniz?
    (Arkadaşlar, bunlar benim düşüncelerim değil, sadece biraz gülelim diye alıntı yaptım :f196:)
    (Şimdiden bayanlardan özür diliyoruum :f196:)

-Önünüzden dönecektir. Ya hizla dönüp arka lastigi kaldirima çikarir ya da çok geç kalir, geri çikmasi gerekir. Arabadan içeri bakiniz.
    Sonuç: Yüzde 93 kadin, yüzde 6 maymun, yüzde 1 yasli bir amca...

-Bayirda durmak zorunda kalmistir. El freniyle kalkacaktir, etrafta bir lastik ve balata kokusu, kirmizi bir duman yayilir. Hemen içeri bakiniz.
    Sonuç: Yüzde 82 kadin, yüzde 14 buffalo, yüzde 4 acemi erkek...

-Yesil yanar, orta seritte bir Polo hareketsizdir. Ayna basinda faaliyet vardir. Hemen içeri bakiniz.
    Sonuç: Yüzde 99 kadin, yüzde 1 direksiyon basinda vefat etmis bir erkek.

-Durmus bir isinizle ugrasiyorsunuzdur. Yaninizdan firkateyn geçecek kadar yer vardir. Uzun bir kornayla irkilirsiniz. Hemen içeri bakiniz.
    Sonuç: Yüzde 80 kadin, Yüzde 15 polis, yüzde 4 acemi bir erkek,yüzde 1 nil timsahi...

-Sol seritte 40 kilometre hizla bir Clio gitmekte, seridi ortalamakta zorlanmaktadir. Herkes bu arabanin sagindan ayar verir. Içerideki görüntü:
    Sonuç: Yüzde 91 kadin, yüzde 6 koala, yüzde 2 sürücüsüz otomobil prototipi, yüzde 1 acemi erkek.

-Araba geri geri park edecektir. Lakin içindeki bünye, direksiyonu hiç hareket ettirmeden, ileri geri yapip uygun pozisyonun kendiliginden gelecegini ummaktadir. Süzün içerisini, süzün süzün korkmayin, sizi görmez!
    Sonuç: Yüzde 99 kadin, yüzde 1 yunus...

2. Cevap: Kadın Sürücüler

Hiç de bile ben çok iyi araba kullanıyorum :f20: Direksiyon sınavında migrenim tutmuştu da el firenini çekememiştim fakat yine de süper kullanmıştım :f40: Hoş ben bile şaşırdım da nasıl aldım :) Sonuçta iyi kullanıyomuşum demekki :f196:

3. Cevap: Kadın Sürücüler

Doğru söze ne denir ki ? Ninca nin da ahliyeti var kaçın bence :))) O da HAZAN in yardimlariyla öğrendi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4. Cevap: Kadın Sürücüler

-Araba geri geri park edecektir. Lakin içindeki bünye, direksiyonu hiç hareket ettirmeden, ileri geri yapip uygun pozisyonun kendiliginden gelecegini ummaktadir. Süzün içerisini, süzün süzün korkmayin, sizi görmez!
    Sonuç: Yüzde 99 kadin, yüzde 1 yunus...

:f30: diğer maddeler artık pek görünmez oldu çünkü iyi şoför bayanlar var ama bu madde hala geçerli :f40:

5. Cevap: Kadın Sürücüler

-Yesil yanar, orta seritte bir Polo hareketsizdir. Ayna basinda faaliyet vardir. Hemen içeri bakiniz. ;)
    Adımız çıkmaya görsün ama güzel tesbitler.:f30:Erkeklerin trafikte nasıl kendilerini kaybedip ağzından çıkan kelimeleri bilmiyoruz sanmayın.Direksiyon başında da olsa ütfen bayanlara nazik davranın:f84:

6. Cevap: Kadın Sürücüler

Hiçde bile bence tüm bayanlar erkeklerden daha dikkatli ve özenli araba kullanıyorlar:f40:

7. Cevap: Kadın Sürücüler

Ne garip şu erkekler... daha sarı ışık yanarken sanki ambulans geliyormuş gibi panik yaparlar. :)Arabamın aynası kime ne istediğim kadar faaliyet yaparım :f37: