Kadın Programlarında gelinen son nokta

'Medya Bölümü' forumunda chemist tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Kadın Programlarında gelinen son nokta

Pess diyorum artık.. İzlemeyin şu programları yaw... Sorsam hiçkimse izlemiyor ama reytinglere bakınca muazzam bir izleyici potansiyelleri var...

2. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

:f30::f30:Nasıl yani..kim kimin nesi oluyor..İzlesemde kafam almaz zaten..bakarmısınız tarife:f196:

3. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

Bu programları izleyenlerin belli bir yaşa gelmiş, emekli olmuş yapacak işi olmayan beyler olduğu konusunda iddialıyım. Kadınlardan çok erkekler izliyor ya bunları talep oluyoki mantar gibi türüyorlar her kanalda aslında RTÜK olur olmaz şeylere yasak getirene kadar bu tarz programlarla ilgilense daha hayırlı bir iş yapar bence :f40:

4. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

o neee yaaaaaa kim kiminle nezaman nerdeeee ne bu bölee :D :D

5. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

Bu tip programlar bırakın çocuk ve gençleri yetişkinlerin bile ruh sağlığını ve gelişimlerini olumsuz yönde etkileyebiliyor.Oraya çıkan konuk olanlara ne demeli anlamıyorum. Sırf ünlü olmak için de insan hem kendisini hem ülkesinin düştüğü durumu bu kadar aşağılamaz.

6. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

Anlayamadığım o anne ne yüzle aradı kızın nikahsız zaten evli bile değil neyin mücadelesini veriyorsun :f30:

7. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

büyük izleyicilerden biriside babam:f30::f30::f30: kumanda elinde sanki biri heran değiştirecek modunda tutuyor,üstelik birde sesin çıksın gör dur dur bir dakka ay baygınlık geliyor:f30::f30:babama sesleniyorum ne anılyorsun onun bunun hayatından bu yaştan sonra babacım:f30::f30:canınmı sıkılıyor gazete oku ya:f40:

8. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

Yaw gerçekten kim kimin nesi burdaaa.. Pesssssss yani.Hey Allammmm :f106:

9. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

Pesss yani suçu gene erkeklere buldunuz ya helal olsun....;) :;) :

10. Cevap: Kadın Programlarında gelinen son nokta

Söyleyecek laf yok .... YAZIK .... Ama tabi özgür bir ülkeyiz ( ! ) İsteyen izlemez canııııım !