Kadın Nedir Sorusunun Cevabı

'Eğlence' forumunda NURDİN tarafından 6 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Kadın nedir?[​IMG]

''Kadın''ın fiziksel, kimyasal özellikleri, genel kullanım alanları, test sonuçları ve
    potansiyel tehlikelerini burada bulacaksınız. Her erkek bunları mutlaka okumalı

--------------------------------------------------------------------------------

Bir kadının hammadde bilgi güvenlik formu

Element : Kadın

Sembolü : WO

Atom ağırlığı : 53,6 kg olarak kabul edilmiştir ancak 40 kg'dan 200kg'a kadar
    değişik çeşitleri bulunmaktadır.

Bulunduğu yerler : Gezegendeki tüm kırsal ve kentsel alanlar

Fiziksel özellikleri

1- Yüzeyi renkli film tabakasıyla kaplıdır.

2- Değişik sıcaklıklarda kaynar.

3- Bilinen bir sebep olmaksızın donar.

4- Özel ilgi gördüğünde erir.

5- Yanlış kullanımlarda ısırır.

6- İşlenmemişinden sıradan maden filizine kadar pek çok halde bulunur.

7- Standard ölçüleri varsa da kolay bulunmaz.

8- Çekici özelliği nedeniyle fazla yaklaşılmaması önerilir.

Kimyasal özellikleri

1- Altın,gümüş,platin ve diğer kıymetli madenlerle yakın akrabalığı vardır.

2- Büyük miktarlardaki pahalı maddeleri ve değerli taşları absorbe edebilir.

3- Belli bir sebebe bağlı olmaksızın patlayabilir.

4- Sebepsiz yere çıkıp gidebilir.

5- Likitlerde çözünürlüğü yoktur fakat alkolle doyurulduğunda aktivitesi büyük oranda artar.

6- Dünyada bilinen en büyük servet indirgeyicidir.

7- Özellikle kapalı alanlarda bir arada tutulmaları tehlikelidir. Çok sayıda bir arada
    olmaları merkezi sinir sistemini etkiler.

Genel kullanım alanları

1- Genelde süs olarak.

2- Üretimde kullanılır.

3- Belli dozda kullanılması halinde rahatlamada büyük yardımcı özelliği vardır.

4- Çok etkili temizleyici özelliği vardır.

Testler

1- Saf numunesi doğal halde bulunabilirse rengi parlak pembeye döner.

2- Daha iyi bir numunesiyle kıyaslandığında rengi yeşile döner.

3- Kulağa zarar verdiği tespit edilmiştir.

Potansiyel tehlikeleri

1- Tecrübesiz ellerde çok tehlikelidir.

2- Birden fazlasıyla ilgilenmek yasal olarak engellenmiştir ancak değişik mekanlarda
    ve birbirleriyle direkt temas etmelerini engellemek koşuluyla bu yapılabilir.

3- Ayni mekanda, uzun süre bir arada olmak,çeşitli sakıncalar oluşturmaktadır.

4- Bağımlılık yapabilir ve tedavisi yoktur

chemist bunu beğendi.

2. "Standard ölçüleri varsa da kolay bulunmaz"
    " Kulağa zarar verdiği tespit edilmiştir"
    "Bağımlılık yapabilir ve tedavisi yoktur " :f30::f19:

3. Abi sen bu uyuss chemiste fazla takılıyon gibime geldi. Bedavadan kimya derslerimi veriyo sana ne ;) :

4. aaaa dilek chemist bir tarafa bütün forumlar bir tarafa

onun yorumlarına bayılıyorum bu bir gerçek içimizde gerçekleri en güzel şekilde dile

getiren ve istediği zaman gerçekleri komediye çekebilen bir zeka chemist

eee chemist bu kadar paylaşımımı okursun rep vermessin bu kadar övmeden sonra gene

vermessen bak neler olacak [​IMG]:f30:

5. :f106::f106::f106::f106:

Abi bırak chemisti yağlamayı. Sen chemisten bunları yazmak için kaç rep aldın onu de.:f196:

Resimden sonra yorumum chemiste. Chemist bundan sonra o miras kalan çelik zırhını nurdin abinin okkalı yumruklarına karşı giyersin. Valla işte gördün abim vurdumu göçürür ben gibi oklavayla uğraşmaz :f106:

6. chemist yağlanmayı sevmez dilek:f106:

isterse, gönlünden geçerse rep ini verir

chemist'in eli mi tutulur be ? :f196:

hem sen niye benim replerime karışıyorsun

chemist bana rep verecek işte görürsün bak ;) :

7. Ne ders vermesi Wİsh yaw.. 45 senedir kimya okurum.. Bende yeni öğrendim bunları.. Sonuçta kadın değilmi anlaşılmaz çözülmez uğraşılmaz..... (Nurdin arka yamacına geçtim ona göre..)

Nurdin abim tüm repler sana feda olsun sen böyle yaz rep yağdırcam ben sana. Ama arada sende bana verirsin...

8. hadi siz kadınların kimyasını çözdünüz peki erkeklerin kimyasını çözen varmı onlar çözümsüz varlıklar

9. Biz aslında buna kısaca kadın dayanışması deriz ama :f20: Sizinki keller körler birbirini ağırlar hesabına dönmüş :f20: Siz daha çözememişsiniz bizi :f106:

10. noluyoooooooooo burda :f73:

birileri kimyamızı çözmüş :f30:

11. Sendemiii Nurdinn..:f73:

Nedir bu hatun milletiyle alıp veremediğiniz yaa hangi erkek hatunsuz yapabilmiş:f20:

Atasözü bile var "Yuvayı Dişi Kuş Yapar" diye:f106:

12. Pesss yaniii wishhh demek bizi hem gözlüklü kör hem kel olarak değerlendiriyorsun senin baston kullandığını sölemedim hiç hala da söylemem.

Ezlemmmmmm yuvayı dişi kuş yapar doğru kandırır erkeği yuvayı yapar sonra oturur sultan gibi bütün işlerini erkeğe yaptırır..

Şeker çözümsüzlüğümüzün nedeni olarak sizi göstercem anam lastik gibi bi o tarafa bi bu tarafa çekiyim derken karman çorman yaptınıız bizi... Çözümsüz varlıklar dediğin içi sağoll dedim şimdi bunun sonu çözüümsüz mahlukatlar olacak ama biraz yumuşatsanda aynı olmuş...

13. offf neler kaçırmışım bir gün evde kalmadık iyi valla neyse ne diym sanki aynı beni anlatmışsınız Nurdin :f196:

şaka yaww ne kimyası ne çözülmesi bence kadın kimyasını kimse çözemez boşuna çırpınmayın :f20:

Teşekkürler Nurdin güzel ve eğlenceli bir yazıydı :f30::f30:

14. Şeker2 harika bir cevap vermiş ama araya kaynatmışsınız
    Helal sana Şeker :f40:
    tüm yazıyı okumaya gerek yok zaten sözün özü sonunda söylenmiş

4- Bağımlılık yapabilir ve tedavisi yoktur

15. Neeee nasıl yaniiii:f73:İnanamıyorum chemistt bizim evde iş yapan bir erkek yok bırak iş yapmayı kalkıp kendi suyunu içen bile yok herşey ayağa gider de sizin evde var galibaaa helalll olsun yengemeeee beter ol beterrrr:f30::f30::f30::f30:

16. Birden fazlasıyla ilgilenmek yasal olarak engellenmiştir ancak değişik mekanlarda
    ve birbirleriyle direkt temas etmelerini engellemek koşuluyla bu yapılabilir.

Bilimsel olarak kanıtlanmış bu güzel konu için teşekkürler Nurdin.

17. anlayan anlamış :f106: