K.k.tc bizim yavru vatanımızdır!

'Kısa Bilgiler' forumunda Zeynepay tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. K.K.TC BİZİM YAVRU VATANIMIZDIR!
    1974 tarihinden bu yana büyük mücadele veren kuzey Kıbrıslı Türk kardeşlerimiz, büyük acılar yaşamıştır.
    Türk milleti olarak bizler, yavru vatan dediğimiz kuzey Kıbrıs’ı elbette canı gönülden destek vereceğiz.
    Sayın Rauf Denktaş mücadele ederken büyük acılar yaşamış, ve halkıyla birlikte tek yumruk olmuştur. Azimle ve kararlılıkla kuzey Kıbrıs için dış güçlerden kurtarma savaşını başarıyla kazanmış, KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ DEVLETİNİ kurmuştur.
    Örnek bir devlet adamı unvanını almış, halkının gözünde yücelmiştir.
    Diğer devlet adamlığı unvanını taşıyanlara Sayın Rauf Denktaş; anlayana örnek teşkil etmektedir.
    Kıbrıs Türk cumhuriyeti kurulduğun da ağlayanlar gibi, halkı ihanet gözyaşlarıyla yanılgıya uğratmamıştır!.
    15.Kasım 2009 kuzey Kıbrıs kuruluş günü yavru vatan daki Türk kardeşlerimize kutlu olsun. Yavru vatan ın temel harcı, gözyaşları ve şehitlerin kanıyla KARILMIŞTIR.
    Birlik bütünlük içerisinde olan türk halk’ı ağlayanlara, gizlilik içerisinde olanlara asla pirim vermeyecektir.
    Sayın Rauf Denkteşi cesur adımlar atarak kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetini kurduğu ,türk kardeşlerimizin acılarını biraz olsun teselli sabrına yönelttiği için sayğılarımı sunuyorum.
    K.k.k TC yi koruma derneği üyelerine saygı sevilerimi iletiyorum. Cesur mücahitlere kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetini
    Birlikte sahip çıkacağımıza inanıyor, ve 15 kasım2009 kuruluş gününü coşkuyla geçmesini diliyor saygılarımı sunuyorum.
    Anavatan TÜRKİYE
    Zeynep AYDINLIOGLU
    12.11.2009
    ANTALYA

2. Cevap: K.k.tc bizim yavru vatanımızdır!

Vatan dediğimiz topraklar kolay kolay kazanılmıyor.Onca işkenceler katliamlar arasından kurtardığımız yavru vatanımızın kuruluşunu canı yürekten kutlarım....

3. Cevap: K.k.tc bizim yavru vatanımızdır!

aynen pardusa katılıyorumm !!!

4. Cevap: K.k.tc bizim yavru vatanımızdır!

beende arkadaşıma katılıyrum..
    kalemin daim olsun