Justin Bieber özellikleri

Konusu 'Yabancı yakışıklılar' forumundadır ve Wish tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Justin Bieber nelerden hoşlanır

justin bieber hayranları onu daha yakından tanımak ve neleri sevip neleri sevmediğini merak ediyorlarsa işte size justin bieber'in özellikleri

Sabahları portakal yemeyi seviyor

Bir kızın onun gözlerinin içine sürekli bakmasından rahatsız olmuyor.Aksine çok hoşuna gidiyor

Justin "bir kıza çıkma teklif etmenin en kolay yolu; kıza onu sevdiğini söylemektir." diyor

Justin Bieber duygusal,romantik ve bilim-kurgu türü filmlerden hoşlanıyor

Justin, turnem bittiğinde "2 hafta uyuyacağım" diyerek espriler yapmayı seviyor

Justin'in tur aracı konser başlamadan gizli bir yere park ediliyor...Böyleceee fanlar arabanın üstüne çıkamıyorr

Justin'in 2 tane telefonu var; IPhone ve Blackberry... Justin günlük hayatta IPhone'unu, Twitter kullanırken ise genellikle Blackberry'sini kullanmayı tercih ediyorr

Kesin bir tercihi yok fakat yinede kızlarda dalgalı saç hoşuna gidiyor. Dalgalı saçın diğer saç modellerine göre daha doğal durduğunu düşünüyor

Justin Tam bir aburcuburcuu.Pizza.Hamburger.Şeker qibi yiyeeceklere bayılıyor

Justin'in martı dövmesi varmıs ve bu martı bir aile gelenegiymiş

Justin birgün arabada giderken tişörtünde "I ♥ BIEBER" yazan bir kız görmüş ve arabadan inip...Kıza sarılmış

Justin bir mağazaya girdiğinde mağazayı kapatmak zorunda kalıyorlar çünkü orda bulunan kızlar Justin'e saldırıyormuş (çok normal bişe )

Ne zaman alışverişe çıksa her seferinde kıyafetleri bedava vermeyi teklif ediyorlarmış

Kızlarda fazla makyajı sevmiyor.. Bazı kızlar güzel olmalarına rağmen kendilerine güvensizliklerinden dolayı çok falza makyaj yapıyorlar. Halbuki makyajsız daha güzel olabilirler

Justin'in bir ropörtajında : Çıkacağım kişinin iyi bir kişiliği, espri anlayışı, güzel gözleri olmalı ve aynı zamanda zeki de olmalı. Konuşamadıktan sonra güzel bir kız arkadaşına gerek yok. Mesela yemek yerken güzel bir sohbet etmek çok hoşuma gider.

Justin kızlara nasıl yaklaştığı konsunda bir takım ipuçları da verdi “İlk başta hoşlandığımı hissettirmem fakat sohbetin sonunda doğru onu arayabileceğim bir telefon numarası olup olmadığını sorarım. Genelde böyle davranıyorum.
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2012
  2. MisafirNeşe

MisafirNeşe Ziyaretçi

Cevap: Justin Bieber özellikleri

Justin iyi hoş biri fakat bir fazla kendini seviyor gibi tabii yine de onu beyeniyorum ama özgüven sorunu olduğunu düşünüyorum
  3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bence ben tam ona goreyim şaçlarım dalgalı kumral gozlerim deniz mavisi fiziğim guzel
  4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

*ama yani çok yakşıklı olduğu için herks onu tanımak istiyor ben on resmi olan çanta küpe bileklik nerdeyse onu bile alabilirim bu yorumu okuyan herkese bu steyi tercih ederim *
  5. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ya ama justın ben ingilizce bilmiyorum ama enin için öğrenirim I love you
  6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

justını sen mi alırsın benmi o tartışılmaz çok yakışıklı ama bazı gerizekalılar onu parası şanı şöhreti için seviyolar ama bazılarıda yakışıklılığından ama benden çok seven görmedim şu ana kadar